Каталог

Виробники

Клеюча суміш Ceresit CM 115 Mosaic Marble

Клеюча суміш Ceresit CM 115 Mosaic Marble

Ceresit CM 115 – суміш, що клеїться (білого кольору)  для облицювання мармуровими і зі світлих порід природного каменю плитами,мозаїчними плитками(скляними в т.ч.) , всередині і зовні приміщень.

Ціна грн; 297,77 дрібний опт від 6 шт.

Докладніше


594,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CM 115 – суміш, що клеїться (білого кольору)  для облицювання мармуровими та зі світлих порід природного каменю плитами,мозаїчними плитками(скляними в т.ч.) , всередині та зовні приміщень. Може використовуватися на бетонних, цементних, цегляних, цементно-вапняних основах.

Ceresit СМ 115 характеризується високою адгезією до облицювальних основ, морозостійкістю та водостійкістю, а також екологічно безпечна.

Підстава має бути міцною, сухою, і знепиленою, очищеною від масляних та інших плям, що знижують адгезію, нерівності стін вирівнюються Ceresit CT 29, ¦підлога Ceresit CN 178, після чого грунтуються глибокопроникною ґрунтовкою Ceresit CT 17. При використанні суху суміш зачинити чистою водою (близько 300мл на кг) і перемішати міксером на низьких обертах до стану однорідності маси (без грудок), витримати 5 хв і знову перемішати. Час використання готової клеючої суміші-порядку 60 хвилин. Як і у всіх продуктів для приклеювання плит Ceresit CM, перед роботами замочувати плити не треба.

Роботи можна проводити при температурі основи від +5 до +30С.Витрата клеючої суміші для мармуру Ceresit CM 115-від 1.8 кг  до 7.2 кг на м.кв. >

Ceresit CM 115 фасується в мішки по 25 кг, термін зберігання - 12 місяців від дати виготовлення в сухому місці.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика