Каталог

Виробники

Клеюча суміш Ceresit CM 117 Flex

Клеюча суміш Ceresit CM 117 Flex

Ceresit CM 117 – клеюча суміш призначена для облицювання мінеральними і з природного та штучного каменю плитами (може йти «плитка на плитку» неглазуровану) всередині та зовні будівель.

Докладніше


496,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Клей для плитки Церезіт СМ 117 "Flex". Клеюча суміш для приклеювання натурального каменю, штучного каменю та плитки. Використовувати клей для плитки СМ 117 можна на різних підставах: бетон, камінь і т.д. На клей СМ 117 можна приклеїти плитку з будь-якого матеріалу, крім мармуру: природний камінь, скло, керамограніт і т.п.

Ceresit CM 117 широко використовується для облицювання плиткою басейнів, балконів, терас і цоколя. Застосовується при облицюванні складських підлог та підлог у виробничих приміщеннях, які регулярно піддаються інтенсивним навантаженням та підлог з підігрівом. З клеєм СМ 117 можна кріпити плитку на плитку, тобто без видалення старої плитки.

Перед тим як використовувати клей Ceresit CM 117 його необхідно зачинити водою з розрахунку 0,29-0,31л води на 1 кг сухої суміші, варто змішувати дрилем, на слабких оборотах, до повного змішування води і сухої суміші без грудок. Після замісу вже готову суміш необхідно витримати 5 хвилин і повторити процес перемішування дрилем. Готову суміш Церезит СМ 117 необхідно використовувати протягом 2 годин, тому, приступаючи до робіт з кріплення плитки, потрібно готувати невелику кількість суміші, щоб протягом 2 годин витратити приготовлену партію клею без залишку.

Фасується клей для плитки церезит СМ 117 у мішки по 25кг.

Витрата готової суміші від 1,9 кгм до 7,6 кгм, в залежності від розміру зубця.

Вся докладна інструкція з приготування, застосування та витрати суміші, що клеїть Ceresit CM 117 «Flex» вказана на упаковці.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика