Каталог

Виробники

Хімічно стійка клейова композиція Ceresit CU 22

Хімічно стійка клейова композиція Ceresit CU 22

Ceresit CU 22 – клейова двокомпонентна цементно-епоксидна суміш, хімічно стійка, для робіт з облицювання всередині та зовні приміщень.

Докладніше


2 500,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CU 22 – клейова двокомпонентна цементно-епоксидна суміш, хімічно стійка, для робіт з облицювання всередині та зовні приміщень.

Характеризується високою стійкістю до хімічно-агресивного середовища, що швидко твердіє і не містить розчинників на органічній основі - екологічно безпечна.

Унікальність даного продукту полягає в можливості використання клейової композиції Ceresit CU 22 в промислових приміщеннях з агресивним хімічним середовищем-автомийки, пральні, пивоварні заводи, лабораторії, басейни для приклеювання плиток з природного каменю, скла, мармуру та щільного бетону, оброблений антикорозійним складом.

Підстава перед виконанням робіт треба очистити від пилу та масляних плям, нерівності вигладжуються сумішшю з Ceresit CU 22 та кварцового прожареного піску (0.2-0.6мм фракції), за 12 годин до початку робіт. Температура робочої основи при використанні клейової композиції має бути в межах +10С…+25С. Для використання Ceresit CU 22 слід змішати два компоненти A і B у співвідношенні 3 до 1(у масових частинах), робочий час використання суміші-близько 90 хв

Хімічно стійка клейова композиція Ceresit CU 22 фасується у двосекційні ємності по 8кг, термін зберігання-12 місяців у герметичній упаковці від дати виробництва (у сухих приміщеннях).

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика