Каталог

Виробники

Спеціальний водно-дисперсійний клей для ПВХ покриттів та покриттів з полімерною основою Thomsit K 188 E

Спеціальний водно-дисперсійний клей для ПВХ покриттів та покриттів з полімерною основою Thomsit K 188 E


4 630,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Воднодисперсійний клей Thomsit К 188 Е призначений для укладання на основи з різною поглинаючою здатністю наступних видів покриттів з полімерною основою (у рулонах та плитках):

  • ПВХ покриттів;
  • кварц-вінілових плиток;
  • текстильних покриттів з полімерною основою (ПВХ, латексною, поліуретановою та ін.);
  • каучукових покриттів завтовшки до 2,5 мм;
  • поліолефінових покриттів;
  • пробкових покриттів з основою з ПВХ;
  • звукопоглинаючих матів Thomsit.

Клей Thomsit До 188 Е має властивості контактного клею (зберігає липкість протягом тривалого часу). Він особливо ефективний при укладанні підлогових покриттів на невбираючі основи (старі ПВХ покриття, мозаїчний бетон, наливна полімерна підлога, пофарбовані поверхні тощо). Для інших видів підлогових покриттів рекомендується застосовувати клеї Thomsit інших марок.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава має бути досить міцною, рівною, сухою, очищеною від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію клею до основи (мастик, клеїв, масел тощо). Основу слід ретельно очистити від пилу за допомогою пилососа. Вологість основи не повинна перевищувати: 3% CM – для бетонних основ; 2% CM – для цементно-піщаних основ; 0,5% СМ – для ангідритних основ. При необхідності, перед укладанням покриття для підлоги підставу вирівнюють за допомогою відповідної грунтовки і вирівнюючої суміші Thomsit DD , Thomsit DG або Thomsit DX . Зазначені вирівнюючі суміші забезпечують необхідну якість основи (рівність та всмоктувальну здатність), що робить використання клею Thomsit К 188 Е максимально ефективним.

Перед укладанням покриттів бетонні основи рекомендується обробити ґрунтовкою Thomsit R 777 без розведення або Thomsit R 766 , розбавлений водою у співвідношенні 1:1, а цементно-піщані (включаючи вирівнюючі шари) та ангідритові основи з ґрунтовкою Thoms7 співвідношенні 1:3 або 1:4 (залежно від ступеня водопоглинання основи); ангідритові снування – ґрунтовкою Thomsit R 777, розведеною водою у співвідношенні 1:1, а потім шаром нерозведеної ґрунтовки Покриття можна укладати тільки після повного висихання ґрунтовки, але не раніше ніж через 24 години. Старі покриття ПВХ необхідно очистити за допомогою засобу для чищення Thomsit PRO 40 .

Виконання робіт

Клей Thomsit До 188 Е ретельно перемішують у заводській тарі і наносять на основу за допомогою зубчастого шпателя А2 або А3. При укладанні тонких вінілових покриттів для нанесення клею можна використовувати поролоновий валик з великими порами.

На поглинаючі підстави приклеювання виконується на липкий клейовий шар. Приклеювання на вологий клейовий шар використовується при укладанні всіх перерахованих вище видів покриттів на поглинаючі основи (наприклад, цементні).

Перед укладанням покриття клей підсушують протягом 10–20 хвилин (клейовий шар повинен залишатися липким і зберігати змочуючу здатність).

Покриття укладають вільно, не допускаючи його деформацій, особливо у швах. Між стіною та покриттям слід залишити невеликий зазор. Потім покриття щільно притискають до поверхні і притирають за допомогою спеціального інструменту для притирання або пробкової дошки. Після цього слід переконатися у рівномірності приклеювання покриття. При необхідності краю покриття через 10 хвилин після укладання слід повторно притиснути або прикотити до основи важким притискним роликом.

Поверхня нанесеного на основу клейового шару не повинна залишатися відкритою понад 60 хвилин.

Для укладання покриттів із рельєфною зворотною поверхнею слід застосовувати зубчастий шпатель А3.

На непоглинаючих основах приклеювання виконується на клейовий шар з низькою липкістю (практично адгезійний стан).

Приклеювання на клейовий шар з низькою липкістю використовується при укладанні зазначених видів покриттів (крім каучукових та поліолефінових) на невбираючі основи (ПВХ покриття, мозаїчний бетон, наливні полімерні покриття, пофарбовані поверхні тощо).

Клей витримують протягом 30-60 хвилин. При цьому клей висихає до утворення прозорої жовтуватої плівки (клей не повинен залишатися на пальцях після дотику). Потім приступають до укладання покриття. Поверхня нанесеного на основу клейового шару не повинна залишатися відкритою понад 120 хвилин.

Покриття укладають вільно, не допускаючи його деформацій, особливо у швах. Потім його щільно притискають до поверхні і притирають за допомогою спеціального інструменту притирання або пробкової дошки. Покладене покриття слід прикатати важким притискним роликом.

Контактне приклеювання.

Контактне приклеювання рекомендується використовувати при укладанні каучукових або поліолефінових покриттів на основи, що не вбирають, а також при кріпленні покриттів на вертикальних поверхнях (наприклад, при обробці сходів або стін). При цьому клей наносять на обидві поверхні, що склеюються. На зворотний бік покриття наносять клей за допомогою поролонового валика або зубчастого шпателя А4, а на основу – зубчастого шпателя А5.

Клей витримують протягом 30-60 хвилин. При цьому клей висихає до утворення прозорої жовтуватої плівки (не залишається на пальцях після дотику). Потім приступають до укладання покриття. Поверхня нанесеного на основу клейового шару не повинна залишатися відкритою понад 120 хвилин.

Покриття укладають і щільно притискають до поверхні гумовим молотком або притискними роликами. Після завершення укладання покриття слід ще раз накатати важким притискним роликом.

Зварювання швів можна проводити не менше ніж через 24 години після укладання покриття. Свіжі забруднення клеєм легко змиваються водою. Висохлий клей можна видалити лише механічно.

Технічні характеристики

 

Основа Thomsit До 188 Е : водна дисперсія акрилових кополімерів
Щільність бл. 1,1 кг/л
Колір: кремово-білий
Фізичний стан: паста
рН-значення 6,5-7,5
Час витримування перед укладанням покриття на липкий клейовий шар: 10-20 хвилин, але не більше 60 хвилин
Час витримування перед укладанням покриття на клейовий шар з низькою липкістю та при контактному приклеюванні: 30-60 хвилин, але не більше 120 хвилин
Можливість застосування навантаження: через 24 години
Досягнення максимальної міцності склеювання: через 72 години
Опір відшарування: не менше 1,0 Н/мм
Межа міцності при зрушенні: не менше 0,3 Н/мм2
Використання стільців на роликах: допускається
Температура транспортування та зберігання: від 0°C до +35°C
Температура застосування: від +15°C до +30°C
Температура експлуатації: від 0°C до +50°C
Вологостійкість: вологостійкий
Витрата Thomsit До 188 Е при нанесенні поролоновим валиком: бл. 200 г/м2
Витрата Thomsit До 188 Е при нанесенні шпателем А2: бл. 300 г/м2
Витрата Thomsit До 188 Е при нанесенні шпателем А3: бл. 250 г/м2
Витрата Thomsit До 188 Е при нанесенні шпателем А4: бл. 150 г/м2
Витрата Thomsit До 188 Е при нанесенні шпателем А5: бл. 200 г/м2

Примітка

Клей Thomsit До 188 Е слід застосовувати при температурі основи та навколишнього повітря не нижче +15°C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі викладені вище рекомендації правильні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 55%. Час підсушування клею залежить від температури, вологості та пористості основи.

Перед укладанням підлогових покриттів на стяжки, що обігріваються, підігрів повинен працювати не менше 10 днів. У період нанесення та висихання клею температура основи повинна підтримуватись на рівні +18°C. Температура повинна зберігатися на цьому рівні як мінімум протягом 3 днів після укладання покриття.

Якщо після тривалого зберігання на поверхні клею з'явилася полімерна плівка, її потрібно акуратно видалити, не змішуючи з основною масою клею. Залишки клею не можна зливати у каналізацію!

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих прохолодних приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Клей Thomsit До 188 Е поставляється у пластикових відрах по 5 та 12 кг.

Типи шпателів

Глибина зубця: 1,65 мм. Ширина зубця: 1,80 мм. Ширина вершини зубця: 1,20 мм.

Глибина зубця: 1,65 мм. Ширина зубця: 1,50 мм. Ширина вершини зубця: 0,50 мм.

Глибина зубця: 0,90 мм. Ширина зубця: 1,00 мм. Ширина вершини зубця: 0,50 мм.
A5 Глибина западини між зубцями: 1,00 мм. Ширина западини: 1,30 мм. Ширина вершини зубця: 1,60 мм.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit К 188 Е вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика