Каталог

Виробники

Універсальний водно-дисперсійний клей для ПВХ та текстильних покриттів Thomsit UK 400

Універсальний водно-дисперсійний клей для ПВХ та текстильних покриттів Thomsit UK 400


3 995,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Дисперсійний клей для приклеювання гомогенних та гетерогенних ПВХ, покриттів у вигляді доріжок та плиток, текстильних покриттів на нормальних та спінених основах, основах з латексу, ПВХ або текстилю, а також пробкових покриттів на основі з ПВХ на поглинаючі основи. Для гуми та поліолефіну використовувати Thomsit K 188 E. Для пробкових покриттів з основою із фанери використовувати Тhomsit K 182.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава має бути досить міцною, рівною, сухою, очищеною від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію клею до основи (мастик, клеїв, масел тощо). Основу слід ретельно очистити від пилу за допомогою пилососа.

Вологість основи не повинна перевищувати:

  • 3% CM – для бетонних основ;
  • 2% CM – для цементно-піщаних основ;
  • 0,5% СМ – для ангідритних основ.

При необхідності, перед укладанням покриття для підлоги вирівнюють з використанням відповідної грунтовки і вирівнюючої суміші Thomsit DD , Thomsit DG або Thomsit DХ . Зазначені вирівнюючі суміші забезпечують необхідну якість основи (рівність та поглинаючу здатність), що робить використання клею Thomsit UK 400 максимально ефективним.

Перед вирівнюванням покриттів бетонні основи рекомендується обробити ґрунтовкою Thomsit R 777 без розведення або Thomsit R 766, розведеною водою у співвідношенні 1:4; цементно-піщані та вирівнюючі шари – ґрунтовкою Thomsit R 777 з додаванням води у співвідношенні 1:3 або 1:4 залежно від ступеня водопоглинання основи. Ангідритові основи і шари, що вирівнюють, рекомендується обробити грунтовкою Thomsit R 777 , розведеною водою у співвідношенні 1:1. Покриття можна укладати тільки після повного висихання ґрунтовки, але не раніше ніж через 24 години.

Виконання робіт

Клей Thomsit UK 400 ретельно перемішують у заводській тарі та наносять на основу за допомогою зубчастого шпателя. Клей витримують протягом від 5 до 15 хвилин (залежно від паропроникності покриття). Нанесений клей не слід залишати відкритим довше 20–25 хвилин.

Покриття слід міцно притиснути до поверхні та притерти за допомогою спеціального інструменту (для притирання ПВХ-покриттів можна використовувати пробкову дошку). Переконайтеся, що клей рівномірно розподілений і під покриттям не утворилися бульбашки повітря. Краї жорстких покриттів за необхідності можна повторно притиснути до основи через 10–20 хвилин.

На підлогу з підігрівом покриття слід приклеювати по всій площі підлоги.

Укладання ПВХ покриттів.

Для укладання ПВХ-покриттів або пробкових покриттів з основою з ПВХ клей слід наносити за допомогою зубчастого шпателя А2, до укладання покриття слід приступати через 10–15 хвилин після нанесення клею.

Зварювання швів здійснюється не раніше ніж через 24 години після укладання покриття.

Укладання текстильного покриття.

Для укладання текстильних покриттів клей слід наносити за допомогою зубчастих шпателів В1 або В2 (залежно від фактури нижньої сторони покриття). До укладання покриття слід приступати:

- через 5–10 хвилин після нанесення клею на покриття з високою паропроникністю;

- приблизно через 15 хвилин після нанесення клею для покриттів з низькою паропроникністю.

Технічні характеристики

 

Основа Thomsit UK 400 : водна дисперсія акрилових кополімерів з органічними та неорганічними добавками
Щільність: бл. 1,45 кг/л
Колір: ялинка
Фізичний стан: паста
Час витримування перед укладанням покриття: 5–15 хвилин
Час відкритого висихання: 20–25 хвилин
Можливість програми навантаження: через 24 години
Досягнення максимальної міцності склеювання: через 72 години
Використання стільців на роликах: допускається
Температура застосування: від +15°C до +30°C
Температура експлуатації: до +50°C
Влагостійкість: після висихання вологостійкий
Витрата Thomsit UK 400 при нанесенні шпателем А3: бл. 350 г/м2
Витрата Thomsit UK 400 при нанесенні шпателем В1: бл. 400 г/м2
Витрата Thomsit UK 400 при нанесенні шпателем В2: бл. 650 г/м2

Примітка

Клей Thomsit UK 400 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього повітря від +15°C до +30°C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі вищевикладені рекомендації правильні при температурі +23°C та відносній вологості повітря 55%. Час висихання клею залежить від температури, вологості та пористості основи.

Перед укладанням підлогових покриттів на стяжки, що обігріваються, підігрів повинен працювати не менше 10 днів. У період нанесення та висихання клею температура основи повинна підтримуватись на рівні +18°C. Температура повинна зберігатись на цьому рівні як мінімум протягом 3 днів після укладання покриття.

Через 72 години підігрів можна включити на робочу потужність. Якщо після тривалого зберігання на поверхні клею утворилася полімерна плівка, її слід ретельно видалити, не змішуючи з основною масою клею.

Залишки клею не можна зливати в каналізацію!

Свіжий клей легко змивається водою. Висохлий клей можна видалити лише механічним шляхом.

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації, при роботі з матеріалом слід керуватися чинною нормативною документацією на влаштування покриттів підлог.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання

У фірмовій упаковці у сухих приміщеннях при температурі від 0 °С до +50 °С – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Клей Thomsit UK 400 фасується в ємності по 7 кг, 14 кг, 35 кг.

Типи шпателів

Глибина зубця: 1,65мм. Ширина зубця: 1,80 мм. Ширина вершини зубця: 1,20 мм.

Глибина зубця: 2.10 мм Ширина зубця: 2.30 мм Ширина вершини зубця: 2.70 мм
Глибина зубця: 2.70 мм Ширина зубця: 2.90 мм Ширина вершини зубця: 2.10 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit UK 400 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика