Каталог

Виробники

Універсальний водно-дисперсійний клей для текстильних та гетерогенних ПВХ покриттів Thomsit UK 200

Універсальний водно-дисперсійний клей для текстильних та гетерогенних ПВХ покриттів Thomsit UK 200


1 350,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Водно-дисперсійний клей Thomsit UK 200 призначений для укладання на поглинаючі основи (бетонні, цементно-піщані і т. д.): гетерогенних ПВХ покриттів у рулонах, всіх видів текстильних покриттів (крім модульної килимової плитки, покриттів з поліуретанової килими) покриттів із натурального волокна, наприклад, сизалевих). Для інших видів підлогових покриттів, а також для укладання підлогових покриттів на основи, що не поглинають, рекомендується застосовувати клеї Thomsit інших марок.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава має бути досить міцною, рівною, сухою, очищеною від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію клею до основи (мастик, клеїв, масел тощо). Основу слід ретельно очистити від пилу за допомогою пилососа.

Вологість основи не повинна перевищувати:

  • 3% CM – для бетонних основ;
  • 2% CM – для цементно-піщаних основ;
  • 0,5% СМ – для ангідритових основ.

При необхідності, перед укладанням покриття для підлоги підставу вирівнюють з використанням відповідної грунтовки і вирівнюючої суміші Thomsit DD ,
Thomsit DG або Thomsit DХ . Зазначені вирівнюючі суміші забезпечують необхідну якість основи (рівність і здатність, що вбирає), що робить використання клею Thomsit UK 200 максимально ефективним. Перед укладанням покриттів бетонні основи рекомендується обробити ґрунтовкою Thomsit R 777 без розведення або Thomsit R 766 , розбавлений водою у співвідношенні 1:1, а цементно-піщані (включаючи вирівнюючі шари) і ангідритові основи - ґрунтовкою Th7 1. Покриття можна укладати тільки після повного висихання ґрунтовки, але не раніше ніж через 24 години.

Виконання робіт

Клей Thomsit UK 200 ретельно перемішують у заводській тарі та наносять на основу за допомогою зубчастого шпателя. Клей підсушують протягом 10 хвилин, після чого приступають до укладання покриттів. Покриття укладають на вологий клейовий шар (до утворення плівки). Поверхня нанесеного на основу клейового шару не повинна залишатися відкритою понад 10–15 хвилин.

Укладання ПВХ покриттів.

При укладанні ПВХ покриттів клей слід наносити на основу за допомогою зубчастого шпателя А3.

ПВХ покриття перед укладанням повинно вилежати протягом не менше 8 годин. Покриття укладають вільно, не допускаючи його деформацій, особливо у швах. При укладанні необхідно уникати попадання повітря під покриття. Між стіною та покриттям слід залишити невеликий зазор.

ПВХ покриття щільно притискають до поверхні і притирають за допомогою спеціального інструменту або коркової дошки. Після цього слід переконатися, що під покриттям не залишилося бульбашок повітря.

При необхідності краю покриття ПВХ через 10–20 хвилин після укладання можна повторно притиснути або прикатати до основи важким валиком.

Зварювання швів можна проводити не раніше ніж через 24 години після укладання ПВХ покриття.

Укладання текстильних покриттів.

При укладанні текстильних покриттів клей слід наносити на основу за допомогою зубчастих шпателів В1 або В2 (залежно від структури зворотного боку покриття).

Текстильне покриття укладають вільно, не допускаючи його деформацій, особливо у швах. Між стіною та покриттям слід залишити невеликий зазор.

Текстильне покриття щільно притискають до поверхні та притирають за допомогою спеціального інструменту. Після цього слід переконатись у рівномірності приклеювання покриття.

При необхідності краю текстильного покриття через 10–20 хвилин після укладання можна повторно притиснути або прикатати до основи важким валиком.

Час підсушування клею не повинен перевищувати 5–10 хвилин для шпателя В1 та 15 хвилин для шпателя В2.

При укладанні на стяжки з підігрівом текстильні покриття слід приклеювати по всій площі підлоги. Свіжі забруднення клеєм легко змиваються водою. Висохлий клей можна видалити лише механічно.

Технічні характеристики

Склад Thomsit UK 200 водна дисперсія акрилових кополімерів з органічними та неорганічними добавками
Щільність 1,30-1,35 кг/л
Колір кремово-білий
Фізичний стан паста
Значення рН 6,5–7,5
Час підсушування перед укладанням покриття бл. 10 хвилин
Час відкритого висихання 20–25 хвилин
Можливість програми навантаження через 24 години
Досягнення максимальної міцності склеювання через 72 години
Використання стільців на роликах допускається
Температура транспортування та зберігання від 0°C до +35°C
Температура застосування від +15°C до +30°C
Температура експлуатації до +50°C
Вологостійкість після висихання вологостійкий
Витрата Thomsit UK 200 при нанесенні шпателем А3 бл. 350 г/м2
Витрата Thomsit UK 200 при нанесенні шпателем В1 бл. 400 г/м2
Витрата Thomsit UK 200 при нанесенні шпателем В2 бл. 550 г/м2

Примітка

Клей Thomsit UK 200 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього повітря від +15°C до +30°C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі вищевикладені рекомендації правильні при температурі +23°C та відносній вологості повітря 55%. Час висихання клею залежить від температури, вологості та поглинаючої здатності основи.

Перед укладанням підлогових покриттів на стяжки, що обігріваються, підігрів повинен працювати не менше 10 днів. У період нанесення та висихання клею температура основи повинна підтримуватись на рівні +18°C. Температура повинна зберігатися на цьому рівні як мінімум протягом 3 днів після укладання покриття.

Якщо після тривалого зберігання на поверхні клею з'явилася полімерна плівка, її потрібно акуратно видалити, не змішуючи з основною масою клею. Залишки клею не можна зливати у каналізацію!

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом. При сумніві у правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання

У фірмово-герметичній упаковці, у сухому прохолодному місці – близько 12 місяців з дня виготовлення.

Транспортування та зберігання клею допускається при температурі не нижче 0°C.

Зберігати від заморожування!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Клей Thomsit UK 200 поставляється у пластикових ємностях по 7 та 14 кг.

Типи шпателів

Глибина зубця: 1,65мм. Ширина зубця: 1,80 мм. Ширина вершини зубця: 0.50 мм.

Глибина зубця: 2.10 мм
Ширина зубця: 2.30 мм
Ширина вершини зубця: 2.70 мм
Глибина зубця: 2.70 мм
Ширина зубця: 2.90 мм
Ширина вершини зубця: 2.10 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit UK 200 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика