Каталог

Виробники

Багатоцільовий контактний неопреновий клей Thomsit K 182

Багатоцільовий контактний неопреновий клей Thomsit K 182


1 552,93 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Контактний клей для укладання каучукових покриттів з гладкою, шліфованою основою та ПВХ-покриттів у рулонах та плитках, а також лінолеуму та пробкових плиток на підготовлені основи. Може використовуватися як на горизонтальних, так і на вертикальних основах (особливо зручний для роботи на сходових маршах). Витримує навантаження від стільців на роликах. Придатний для підлоги з підігрівом.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути сухою і щільною без видимих руйнувань. Перед застосуванням суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, тріщини в основах розшити механічним шляхом до 5 мм і закласти ремонтною сумішшю, що вирівнює Thomsit RS 88 . Поглинаючі та пористі основи необхідно ґрунтувати Thomsit R 777 . Невбираючі, гладкі підстави обробити ґрунтовкою Thomsit R 766, розведеною водою у співвідношенні 1:1. Нерівні підстави вирівнюються за допомогою сумішей Thomsit, що самовирівнюються.

Виконання робіт

Наносити клей плоским шпателем на виворот покриття та на основу. У разі приклеювання покриттів з грубим виворотом, гумових плиток, пробки та лінолеуму наносити клей шпателем А3. Перед укладанням покриття дати клею підсохнути до неконтактності при дотику (10–20 хв), потім щільно притиснути покриття до основи. Зварювання швів проводити через 24 години. Клей, що загуснув при холодному зберіганні, перед використанням поставити в тепле приміщення на 24 год.

Примітка

Клей Thomsit До 182 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього повітря від +15°C до +30°C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі викладені вище рекомендації правильні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 55%. У період затвердіння клею покладене покриття слід оберігати від прямих сонячних променів.

Продукт легко спалахує, оскільки розчинники у складі клею випаровуються в процесі використання. При роботі з продуктом захищати очі та шкіру. У разі попадання клею в очі негайно промити їх водою та звернутися за консультацією до лікаря!

Зберігати в недоступному для дітей місці!

Тримати відро щільно закритим та у добре вентильованому приміщенні.

Тримати далеко від вогню.

Не палити!

Не вдихати пари.

Не зливати в каналізацію.

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом. У разі використання матеріалу в інших умовах слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Технічні характеристики

 

Склад Thomsit До 182 розчин синтетичних смол та каучуку в органічному розчиннику (аліфати/ефір) з органічними добавками
Щільність 0,95 кг/л
Колір бежевий
Форма в'язка рідина
Час витримки перед укладанням покриття 10-20 хвилин
Відкритий час 40-60 хв
Можливість програми навантаження негайно
Температура транспортування та зберігання від +5°C до +40°C
Температура застосування від +15°C до +30°C
Температура експлуатації до +80°C
Вологостійкість водостійкий
Витрата Thomsit До 182 при нанесенні шпателем А0 або пензель 250 г/м2
Витрата Thomsit До 182 при нанесенні шпателем А3 350 г/м2
Витрата Thomsit До 182 при нанесенні шпателем А4 300 г/м2

Зберігання

У герметичній упаковці, в сухому прохолодному приміщенні – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Транспортування та зберігання клею допускається за температури не нижче +5°C.

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Клей Thomsit К 182 поставляється в металевих ємностях по 5 кг та 11 кг.

Типи шпателів

Глибина зубця: 1,65 мм. Ширина зубця: 1,50 мм. Ширина вершини зубця: 0,50 мм.

 
Глибина зубця: 0,9 0мм.
Ширина зубця: 1,00 мм.
Ширина вершини зубця: 0,50 мм.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit K 182 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика