Каталог

Виробники

Інтер'єрна акрилова фарба Ceresit CT 51 Супер

Інтер'єрна акрилова фарба Ceresit CT 51 Супер

Ceresit CT 51Супер – акрилова, водно-дисперсійна матова фарба для внутрішніх робіт

Ціна грн; 518,30 дрібний опт від 6 шт.

Докладніше


1 176,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CT 51Супер – акрилова, водно-дисперсійна матова фарба для внутрішніх робіт, з підвищеною стійкістю до стирання (2000 циклів по DIN), що добре миється, у тому числі побутовими миючими засобами. Фарба Ceresit CT 51Супер має гарну паропроникність Використовується для фарбування стін та стель у приміщеннях, матеріалом підкладки може бути бетон, цементно-піщана, гіпсова штукатурки, цегла, фанера, ДВП, ДСП, ДКП та полістирольні плити, шпалери під фарбування. Акрилова фарба Ceresit CT 51Супер наноситься валиком або пензлем у два шари (час між нанесенням -4години), світлі поверхні можна в один шар, витрата - близько 0,3 л на м.кв. При виконанні робіт температура основи має бути від +5С до +30С. Перед нанесенням фарби Ceresit CT 51Супер , основа знепилюється, усуваються масляні та інші плями, що заважають адгезії, прогрунтовується грунтом Ceresit CT 17, нерівності шпаклюються стартовою цементно - полімерною шпаклівкою Ceresit CT 29, після остаточно шпаклівкою Ceresit CT 225. Якщо на поверхні, що готується до робіт, була крейдяна або вапняна побілка, її треба ретельно змити, вапняну штукатурку усунути до міцної основи, прогрунтувати глибоко-проникаючою ґрунтовкою Ceresit CT 17, і знову ж досягти. 29, Ceresit CT 126, Ceresit CT 225. При наявності грибка або моху -обов'язково очистити проблемні ділянки механічним способом, добре промити, просушити, і обробити ґрунтовкою з фунгіцидами Ceresit CT 99. Перед нанесенням фарбу Cerеsit CT 51Су , пере риви в роботі можна робити на стиках і кутах поверхонь, що фарбуються. До повного висихання не можна допускати попадання води на свіжозабарвлену поверхню

Акрилова інтер'єрна фарба Ceresit CT 51 Супер може тонуватися за міжнародним NCS - каталогом кольорів і наша компанія швидко та якісно виконує замовлення клієнтів з тонування в будь-який обраний Вами колір - на своїй фірмовій машині для тонування Ceresit.

Ceresit CT 51Супер фасується у пластикових відрах по 5л і 10л, термін зберігання -18 місяців при температурі від +5°С до +35°С.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика