Каталог

Виробники

Фіксатор Thomsit T 425

Фіксатор Thomsit T 425


2 650,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Утримує від ковзання килимові плитки.

Властивості

  • Без органічного розчинника
  • Забезпечує легку заміну покриття
  • Технологічний, легко наноситься валиком
  • Економічний
  • Можливий пристрій провідної підлоги
  • Придатний для підлоги з підігрівом
  • Витримує навантаження від стільців на роликах

Область застосування

Спеціальний продукт для утримання вільнолежачих плиток на підлозі з синтетичним або повстяним бітумним виворотом, які можуть бути видалені згодом. При додаванні Thomsit T 422 Thomsit T 425 можливий пристрій провідної підлоги. Може застосовуватися на рівних підставах і по існуючих покриттях (ПВХ, ХВ, гнучкі плитки, лінолеум, терраццо, камінь), під слабкі та помірні механічні навантаження. Витримує навантаження від стільців на роликах. Thomsit Т 425 придатний для підлоги з підігрівом.

Допускає сухе та вологе чищення покриття.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, тріщини в основах розшити механічним шляхом до 5 мм і закласти розчинною сумішшю Thomsit RS 88.

При необхідності вирівнювання мінеральної основи застосовувати суміші Thomsit.

Виконання робіт

Рівномірно нанесіть фіксатор Thomsit T 425 . Для укладання гладких виворотів на існуюче покриття використовувати дрібнопористий валик (Thomsit G), для поглинаючих - використовувати крупнопористий. Не допускати проникнення Thomsit T 425 у стики другої статі. Щоб уникнути витоку через кути та краї використовувати маленький валик або пензлик. Thomsit T 425 висихає, утворюючи прозору плівку. Укладати плитки через 30 хв.

Пристрій електропровідного покриття підлоги.

Для укладання провідних плиток Thomsit T 425 може бути змішаний із провідним засобом Thomsit T 422 у співвідношенні 10 кг Thomsit T 425 на 5 кг Thomsit T 422 . Перемішувати до однорідного чорного кольору (близько 3 хв). Не потрібно укладати мідний провід на кожний кв. метр площі, достатньо одного 1 м довжини на 30 м 2 із заземленням. Заземлення має виконуватися електриком.

При видаленні покриття зрозуміти плитку за край і акуратно зняти. На це місце покласти нову плитку.

Технічні характеристики

 

Склад спеціальна дисперсія з добавками
Колір білий
Стан: рідина
рН-значення 7,0-7,5
Питома вага 1,02 кг/л
Витрата 100-150 г/м2
Час підсушування : 30 хв (до прозорого стану)
Відкритий час до 24 годин
Можливість програми навантаження відразу після укладання
Температура транспортування та зберігання: від 0°С до +35°С
Температура експлуатації: до +50° С
Використання стільців на роликах придатний
Температура основи при застосуванні: від +5°C до +30°C

Примітка

У разі фіксації покриття на свіжу підлогу з підігрівом, основа повинна бути підігріта до температури самовирівнюючої суміші та/або покриття. При укладанні покриттів на підлогу з підігрівом підігрів повинен працювати протягом 10 днів. Перед укладанням вимкнути підігрів, взимку – встановити режим підігріву половинної потужності (температура підлоги 20 ° C). Через 72 години від початку укладання покриття нагрів можна включити на робочу потужність.

Надлишки клею відразу видалити мокрою тканиною. Промити інструмент водою.

Не зливати в каналізацію.

При утворенні плівки на клеї видалити її, а не втручати в клей.

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного способу застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання

У фірмовій упаковці у сухих прохолодних приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Фіксатор Thomsit T 425 фасується у пластикові ємності по 10 кг.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Thomsit T 425 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі.

Виробник не несе відповідальності за неправильне використання розчинової суміші, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

 

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика