Каталог

Виробники

Універсальний фіксатор Thomsit TK 199

Універсальний фіксатор Thomsit TK 199


850,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для тимчасової фіксації текстильних та ХВ-покриттів, у тому числі на ПВХ

Властивості

 • Фіксує текстильні, ХВ-покриття на всі підстави, включаючи ПВХ
 • Забезпечує легку заміну покриття
 • Запобігає утворенню хвиль, ям, бульбашок на покритті
 • Економічний
 • Не вимагає попередньої ґрунтовки
 • Придатний для підлоги з підігрівом
 • Витримує навантаження від стільців на роликах

Область застосування

Спеціально розроблений продукт для фіксації текстильних покриттів з різною основою ХВ-покриттів. Забезпечує легке видалення покриттів. Може бути використаний поверх існуючих покриттів із ПВХ, ХВ, лінолеуму, терраццо, каменю. На паркеті, мармурі застосовувати Thomsit T 590 . Можна використовувати роликові стільці. Придатний для підлоги з підігрівом.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, тріщини в основах розшити механічним шляхом до 5 мм і закласти розчинною сумішшю Thomsit RS 88.

При необхідності вирівнювання мінеральної основи застосовувати суміші Thomsit.

Виконання робіт

Викладіть покриття на підлогу, виріжте необхідне, згорніть його наполовину, потім нанесіть рівномірно фіксатор Thomsit TK 199 . Для укладання гладких виворотів на існуюче покриття використовувати дрібнопористий поролоновий валик (Thomsit G), для поглинаючих - використовувати крупнопористий, для структурних виворіт - валики або шпателі (А4 або А2). Щоб уникнути витоку через кути та краї використовувати маленький валик або пензлик. Укладати покриття на основи, що вбирають через 10 хв після нанесення фіксатора, на не вбирають - через 20-30 хв. При укладанні недифузного покриття на основу, що не вбирає, використовувати адгезійне приклеювання через 30-90 хв після нанесення фіксатора (залежно від його кількості). Готовність нанесеного клею до укладання покриття визначається торканням руки (клей не повинен прилипати).

При видаленні покриття необхідно підняти край і акуратно знімати, залишки покриття та клею повинні бути просочені протягом 15 хв розчином води з миючим засобом (1 чашка на 10 л води) і потім видалені, або використовувати Thomsit PRO 40 (протягом 10 хв).

Технічні характеристики

 

Склад: спеціальна дисперсія з добавками
Колір кремово-білий
Стан: тиксотропна
рН-значення 6,5-7,0
Питома вага 1,1 кг/л
ВитратаВаликА4А2
на покриття: 50-100 г/м2 200 г/м2 300 г/м2
на поглинаючу основу: 100-150 г/м2 200 г/м2 300 г/м2
Час підсушування при сирій фіксаціїВаликА4А2
на покриття: 10-20 хв 30-45 хв 45-60 хв
на поглинаючу основу: 10 хв 20 хв 30 хв
Відкритий час 2 год - для поглинаючих, 4 год - для поверхонь, що не вбирають
Додаток навантаження: через 24 години
Температура транспортування та зберігання від 0°Сдо+50°С
Температура експлуатації до +50°С
Використання стільців на роликах придатний
Температура основи при застосуванні: від +5°C до +30°C

Примітка

У разі фіксації покриття на свіжу підлогу з підігрівом, основа повинна бути підігріта до температури самовирівнюючої суміші та/або покриття. При укладанні покриттів на підлогу з підігрівом підігрів повинен працювати протягом 10 днів. Перед укладанням вимкнути підігрів, взимку встановити режим підігріву половинної потужності (температура підлоги 20°С). Через 72 години від початку укладання покриття нагрів можна включити на робочу потужність.

 1. Надлишки клею відразу видалити мокрою тканиною. Промити інструмент водою.
 2. Зберігати у сухому прохолодному місці.
 3. Не зливати в каналізацію.
 4. При утворенні плівки на клеї її слід видалити, а не втручати в клей.
 5. Не заморожувати!

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного способу застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання

У фірмовій упаковці, за нормальних кліматичних умов – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню!

Утилізація

Зберігати від заморожування!

Упаковка

Thomsit TK 199 фасується у пластикові відра по 10 кг.

Типи шпателів

Глибина зубця: 1,65 мм. Ширина зубця: 1,80 мм. Ширина вершини зубця: 1,20 мм.

Глибина зубця: 0,90 мм. Ширина зубця: 1,00 мм. Ширина вершини зубця: 0,50 мм.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Thomsit TK 199 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання розчинової суміші, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом.

З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика