Каталог

Виробники

Високоміцне покриття для підлоги Ceresit CN 76

Високоміцне покриття для підлоги Ceresit CN 76


1 113,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Швидкотвердіюча самовирівнювальна суміш для влаштування високоміцних покриттів підлоги всередині та зовні будівель (товщина шару від 4 до 50 мм).

Властивості

  • стійка до механічних впливів
  • стійка до стирання
  • водостійка
  • швидкотвердіюча (технологічне пересування поверхнею можливе через 3 години)
  • висока адгезія до основи
  • товщина шару від 4 до 50 мм
  • зручна та проста у застосуванні
  • екологічно безпечна

Область застосування

Сумішка Ceresit CN 76 призначена для влаштування покриттів підлоги по бетонним основам усередині та зовні будівель та споруд промислового та цивільного призначення. Розчинна суміш Ceresit CN 76 може використовуватися для влаштування покриттів підлоги під ухилом.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та Д Б Н В.2.6-22-2001. Бетонні основи необхідно очистити від пилу, бруду, масляних, бітумних та інших плям, що впливають на адгезію. Тріщини в основах розшиваються, ґрунтуються ґрунтовкою Ceresit CT 17 і закладаються розчинною сумішшю Ceresit CN 76 . Потім вся поверхня покривається шаром ґрунтовки Ceresit CT 17 через 6 годин поверхня готова для нанесення розчинної суміші. Гладкі поверхні перед ґрунтуванням слід обробити до отримання шорсткої поверхні.

Виконання робіт

Влаштування покриттів підлоги (товщина шару від 4 до 15 мм). Суху суміш зачинити чистою водою (температура води +15-20°С) з розрахунку 3,5 л води на 25 кг сухої суміші (Пластична консистенція) або 4,5 л води на 25 кг сухої суміші (текуча консистенція) і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Суху суміш необхідно в міру перемішування поступово додавати у воду. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин|мінути|, після чого знову перемішати. Використання розчинової суміші можливе протягом 20 хвилин після приготування. Готову розчинну суміш вилити на підготовлену основу та розподілити по поверхні за допомогою гумової мірної планки, зубчастого шпателя чи інших інструментів. При виконанні робіт на великих площах для видалення бульбашок повітря із розчинної суміші необхідно провести деаерацію, використовуючи жорсткий валик голки. Для подачі розчину можна використовувати поршневий або шнековий насос.

При перервах у роботі на понад 20 хвилин інструменти та обладнання слід промити водою та очистити від розчинної суміші. Затверділий розчин можна видалити механічним шляхом.

Пристрій покриття підлоги (товщина шару від 15 до 50 мм). 25 кг сухої суміші Ceresit CN 76 ретельно перемішати із заповнювачем фракцією від 0 до 8 мм у пропорції 2 частини Ceresit CN 76 та 1 частина заповнювача. Додати чисту воду з розрахунку 3,75—4,0 л і перемішати до однорідної маси без грудок. Кількість води регулюється з урахуванням вологості наповнювача. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливе протягом 20 хвилин з моменту приготування. Розчинна суміш укладається на підготовлену основу та розподіляється по поверхні за допомогою гумової мірної планки та шпателя.

Примітка

Надлишкова кількість води тягне за собою залучення повітря, а також знижує міцність покриття і може призвести до його розшарування.

Ceresit CN 76 застосовується для виготовлення підлог, що експлуатуються при дії механічних навантажень, наприклад, рух вилкових навантажувачів; мінімальна товщина шару 6 мм.

У разі застосування Ceresit CN 76 як покриття підлоги в приміщеннях з агресивним середовищем покриття слід захистити спеціальними складами залежно від роду та рівня агресивного середовища.

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°С до +30°С. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. За інших умов технологічні параметри можуть бути змінені. Ceresit CN 76 містить цемент і в момент гідратації настає лужна реакція, тому під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі слід негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

На площах понад 30 м2 необхідно виконувати деформаційні шви. На підставах, що мають такі шви, необхідно провести в покриттях їх дублювання.

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо влаштування підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі сумніву у властивостях матеріалу чи області його застосування слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника. Технічний опис не може замінити професійну підготовку під час виконання робіт.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Суміш Ceresit CN 76 фасується в мішки по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: суміш цементів з мінеральними наповнювачами та органічними добавками
Витрата води для приготування розчинової суміші пластичної консистенції: 3-3,4 л води на 25 кг
Витрата води для приготування розчинної суміші текучої консистенції : 4,25-4,5 л води на 25 кг
Витрата води для приготування розчинної суміші із заповнювачем: 3,75-4,0 л води, 25 кг Ceresit CN 76 та 12,5 кг заповнювача
Час використання розчинної суміші: до 20 хвилин
Температура основи: від +5°С до +30°С
Початок схоплювання розчинної суміші: не раніше, ніж за 20 хвилин
Готовність до технологічного пересування: через 3 години
Готовність до експлуатації: через 7 діб
Фарбування: через 7 діб
Міцність на стиск через 3 доби більше 10 МПа
Міцність на стиск через 28 діб більше 30 МПа
Міцність на вигин через 3 доби більше 3,5 МПа
Міцність на вигин через 28 діб більше 6,0 МПа
Витрата розчину: близько 2,0 кг/м2 на 1 мм товщини шару
Витрата ґрунтовки Ceresit CT 17 : від 0,1 до 0,2 л/м2 (при одноразовому нанесенні)

ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006, група Ц.1.ПР2, ПР3.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CN 76 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика