Каталог

Виробники

Добавка для виготовлення стяжок та штукатурок зі звукоізоляційним ефектом Ceresit CO 85(25 кг)

Добавка для виготовлення стяжок та штукатурок зі звукоізоляційним ефектом Ceresit CO 85(25 кг)


856,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для приготування розчинної суміші в умовах бетонозмішувального вузла або будівельного майданчика, улаштування стяжок підлоги (товщина шару від 40 до 100 мм), а також штукатурок, що вирівнюють (товщина шару від 15 до 40 мм).

Властивості

Властивості цементно-піщаної стяжки, приготовленої з використанням Ceresit CO 85

 • тріщиностійка
 • підвищує пластичність розчинної суміші
 • легко наноситься та вирівнюється
 • технологічне пересування можливе через 12 годин
 • має звукоізоляційний ефект

Властивості вирівнюючої штукатурки, приготовленої з використанням Ceresit CO 85

 • тріщиностійка
 • висока паропроникність
 • запобігає появі висолів
 • легко наноситься та вирівнюється
 • має звукоізоляційний ефект
   

Область застосування

Добавка Ceresit CO 85 призначена для приготування розчинної суміші, яка застосовується для влаштування стяжок на міжповерхових перекриттях. Забезпечує розчину звукоізоляційний ефект при товщині шару не менше 60 мм, відносний індекс зниження рівня ударного шуму становить 14-15 дБ; при товщині шару не менше 40 мм відповідає вимогам СНиП II-12-77 «Захист від шуму» у поєднанні з прошарком та рулонними покриттями підлоги (лінолеум на теплоізоляційній основі, ковролін).

Стяжки з використанням Ceresit CO 85 є досить міцною основою для нанесення наступних елементів підлоги - прошарку Ceresit CN 69, керамічної плитки, ламінату, покриттів із рулонних матеріалів. У поєднанні із зазначеними шарами задовольнять вимоги щодо звукоізоляції.

Суміш повинен укладатися на міцні підстави, що не деформуються.

Добавка Ceresit CO 85 ефективна для виготовлення штукатурок, що застосовуються для вирівнювання неміцних основ - пористий бетон, неміцна цегляна кладка, ракушняк, вапняк та ін.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням розчинної суміші основу необхідно очистити від пилу, бруду, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Потім основу слід зволожити водою.

Виконання робіт

Склад для стяжок: В 1 м3 цементно-піщаної розчинової суміші (склад 1:3) марочною міцністю не менше 20 МПа та зануренням стандартного конуса не більше 9 см додати 25 кг Ceresit CO 85 і ретельно перемішати протягом 7-8 хвилин.

Склад для штукатурок: Ceresit CT 29 + Ceresit CO 85 у співвідношенні (100:1,45) або цементно-піщаний розчин (1:3) із зануренням стандартного конуса 7 см у співвідношенні (100 :1,45).

УВАГА! Максимальний ефект досягається при використанні механізмів, що дозволяють при перемішуванні залучати до суміші повітря. Необхідно пам'ятати, що після введення концентрату в розчинну суміш вона стає пластичнішою, величина занурення стандартного конуса збільшується на 1,5-2,0 см, а об'єм готової розчинної суміші збільшується на 15-20%.

У готову розчинну суміш із заданими параметрами ввести добавку Ceresit CO 85 . Після ретельного перемішування суміш готова до укладання.

Розчинна суміш може подаватися та укладатися із застосуванням засобів механізації (пристрій стяжок) або вручну.

Покладена розчинна суміш легко розрівнюється за допомогою прасування. За нормальних кліматичних умов (температура повітря +20°С та відносна вологість 60%) через 12 годин можливе технологічне пересування поверхнею стяжки. Шар розчину необхідно запобігати швидкому висиханню і, при необхідності, зволожувати методом розпилення.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +30°С. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. За інших умов технологічні параметри можуть бути змінені. Приготовлена розчинна суміш з додаванням Ceresit CO 85 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі необхідно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

На площах понад 20 м2 у стяжках із додаванням Ceresit CO 85 необхідно виконувати деформаційні шви. На підставах, що мають такі шви, необхідно провести їх дублювання. Крім вищевикладеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо влаштування підлог та виконання штукатурних робіт. Застосування матеріалу не становить труднощів при дотриманні правил, викладених у цьому технічному описі.

У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Упаковка

Суміш Ceresit CO 85 фасується в мішки по 5 і 25 кг.

Термін зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Технічні характеристики

Технічні характеристики добавки та цементно-піщаної стяжки, приготовленої на її основі

Склад: суміш мінеральних наповнювачів та органічних добавок
Час використання розчинної суміші: до 120 хвилин
Температура основи: від +5 до +30°С
Усадка: не більше 1 мм/м
Готовність розчину для технологічного пересування: через 24 години
Пристрій покриття: через 7 діб
Міцність на стиск через 2 доби: більше 5,0 МПа
Міцність на стиск через 28 діб: більше 15,0 МПа
Міцність на вигин через 2 доби: більше 1,5 МПа
Міцність на вигин через 28 діб: більше 4,0 МПа
Витрата добавки: 25 кг добавки на 1 м3цементно-піщаної розчинної суміші складу 1:3

Технічні характеристики штукатурки, приготовленої із застосуванням добавки Ceresit СО 85

Зниження міцності на стиск по відношенню до вихідної: на 25-30%
Паропроникність збільшується: на 60-70%
Забарвлення поверхні штукатурки на основі CT 29 та CO 85 через 3 доби
Забарвлення поверхні штукатурки на основі цементно-піщаного розчину та CO 85 через 7 діб

ДСТУ П Б В.2.7-126:2006, група Ц.1.СТ1..

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність добавки Ceresit CO 85 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика