Каталог

Виробники

Еластичний поліуретановий заповнювач пор у гумових спортивних килимках Ceresit CF 90 до А

Еластичний поліуретановий заповнювач пор у гумових спортивних килимках Ceresit CF 90 до А


4 352,54 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CF 90 застосовується для заповнення пір у гумових ковриках та підготовки поверхні під укладання наступних куль, таких як Ceresit CF 93 . Застосовується для багатоцільових покриттів для підлоги у спортивних залах: наприклад, у залах для гри у баскетбол, гандбол, міні-футбол та ін., з органічних та мінеральних підстав.

Підготовка основи

Гумові коврики заводського виготовлення або покриття, виготовлені з полімерних паст, наповнених легкою крихтою з поліетилену, поліпропілену, дієнового мономеру та ін. Еластичні композиції необхідно очищати від пилу, бруду, жирних речовин. Пропилососити та просушити.

Виконання робіт

Поліуретановий заповнювач Ceresit CF 90 поставляється у вигляді двох компонентів, кожен в окремій ємності. Компонент А (основний) та Б (затверджувач) перед застосуванням необхідно ретельно перемішати за допомогою електроміксера до отримання однорідної маси. Приготовлена суміш наноситися на поверхню коврика за допомогою шпателя. Наносити слід стільки поліуретанової суміші, щоби рівномірно покрити всі пори резинового коврика.

Оброблену поверхню необхідно захищати від попадання води не менше 8–10 годин.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі від +5°C до +30°C. Усі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C та відносній вологості повітря 80%. В інших умовах технологічні параметри поліуретанового покриття можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищевикладеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо влаштування поліуретанових покриттів підлог. Застосування матеріалу не складає труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу для інших цілей необхідно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Роботи з нанесення необхідно виконувати з дотриманням правил техніки безпеки та застосуванням індивідуальних засобів захисту – спецодягу(комбінезон), рукавичок та захисних окулярів. При роботі необхідно зберігати очі та шкіру.

Зберігання

У фірмовому герметичному впакуванні в сухих приміщеннях за температури не вище +35°С – не більше 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Бережіть від заморожування!

Упаковка

Поліуретановий заповнювач Ceresit CF 90 фасується в металеві відра: компонент А – 15 кг та компонент Б – 3 кг.

Технічні характеристики

Основа: двокомпонентний поліуретан
Колір: сірий
Щільність
Щільність компонент А: 1,42±0,05 г/см3
Щільність суміші: 1,38±0,05 г/см3
Пропорція змішування: компонент А:Б = 5:1
Температура основи: від +5°С до +30°С
Життєздатність: 25–35 хвилин
Висихання: 14–20 годин
Твердість по Шору (D): 25±5
В'язкість
В'язкість компонента А: 28000 ± 8000 mPas
В'язкість суміш: 15000 ± 5000 mPas
Витрата: 400–600 г/м2 залежно від поверхні килимка

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність поліуретанового заповнювача Ceresit CF 90 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом.

З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика