Каталог

Виробники

Зміцнююче полімерцементне покриття-топінг для промислових підлог Ceresit CF 56

Зміцнююче полімерцементне покриття-топінг для промислових підлог Ceresit CF 56


710,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CF 56 – готова до застосування суха суміш на основі високоактивного цементу, фракціонованих кварцових наповнювачів, добавок, що модифікують, пігментів. Ceresit CF 56 застосовується для влаштування монолітних промислових підлог, схильних до значних механічних навантажень у складах, гаражах, виробничих приміщеннях, авіаційних ангарах, гідроелектростанціях, на дорожніх покриттях тощо.

Підготовка основи

Товщина бетонної основи визначається залежно від проектних навантажень, фізико-механічних властивостей грунтів та застосовуваних будівельних матеріалів відповідно до вимог СНіП 2.03.13-88, СНіП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001 , каталогу «Проектування та влаштування підлог», а також вказівок цього технічного опису. Для забезпечення експлуатаційних властивостей підлоги бетон для пристрою основи повинен містити 300–350 кг/м3 портландцементу марки М 500 або М 400 та мати марочну міцність на стиск 30 МПа (клас бетону В25). Осаду конуса бетонної суміші має становити 15–17 см, а водоцементне відношення повинне перебувати в межах 0,5–0,55.

Пластифікуючі добавки у бетонній суміші можуть використовуватися лише після того, як буде перевірено їх вплив на твердіння бетону та інші його властивості. Не рекомендується застосування добавок, що уповільнюють процес схоплювання та твердіння бетонної суміші. Товщина шару бетону має бути не менше 100 мм. Бетон після укладання в карти ущільнюється вібраторами і вирівнюється за допомогою віброрейки або прасування з довгими ручками. Надлишок води, що виступила на поверхню, необхідно видалити гумовим скребком. Слід пам'ятати, що в залежності від умов твердіння бетонної суміші (висока температура повітря, вітер, протяги), швидкість схоплювання та втрати вологи з бетонної суміші може суттєво змінюватися. У зв'язку з цим при виникненні труднощів із затиранням покриття-топінгу слід внести коригування до складу бетонної суміші шляхом зміни марки цементу, водоцементного відношення, гранулометричного складу наповнювачів.

Виконання робіт

Нанесення першого шару

Нанесення зміцнювача-топінгу виконується за допомогою спеціальних візків-дозаторів або вручну. Коли бетон затвердіє настільки, щоб глибина слідів взуття на поверхні не перевищувала 3-4 мм, можна розкидати 2/3 кількості суміші Ceresit CF 56 рівномірно по поверхні бетону. Як тільки розсипана суха суміш потемніє, увібравши вологу з основи та утворивши рівномірно зволожену поверхню, її необхідно затерти. Для цього можуть застосовуватися затиральні машини з цільними сталевими дисками, але при цьому необхідно переконатися, що бетонна основа має достатню щільність і стійкість до вібрації від машин, оскільки це може призвести до водовідділення та надмірного зволоження поверхні.

Нанесення другого шару

Відразу після завершення затирання першого шару покриття-топінга, слід починати процес засипки решти 1/3 кількості сухої суміші в напрямку, перпендикулярному нанесенню першого шару. Як тільки матеріал потемніє, затріть поверхню за допомогою машини для затирання, повністю розподіливши вологу на поверхні. У разі укладання у складних умовах, засипка першого шару має здійснюватися лише з половиною кількості сухої суміші. Потім слідує засипка двох окремих шарів, кожен з використанням половини кількості, що залишилася, під прямим кутом один до одного.

Краї ділянок

Особливу обережність і увагу слід приділити краям ділянок і кутам, оскільки вони схильні до значного стирання та зносу. Краї ділянок зазвичай зміцнюють одним із таких способів:

  1. Одразу після вирівнювання свіжого бетону насипте суху суміш вручну, з розрахунку 5 кг/м2, смугами шириною 10 см уздовж країв ділянок (тобто 0,5 кг на погонний метр).
  2. Одразу після вирівнювання свіжого бетону, видаліть шар бетону глибиною 10 мм по краях. Потім покладіть жорсткий розчин Ceresit CF 56 перемішавши його з чистою водою. Розчин потрібно ущільнити до повного поєднання бетону основи.

Посилені таким чином ділянки надалі будуть зміцнені у процесі затирання фінішного шару.

Увага!

Затирання зміцнювача-топінга у важкодоступних місцях слід виконувати вручну за допомогою дерев'яних або металевих терок. Остаточне шліфування затертої поверхні проводиться затиральними машинами з лопостями. Затирання зміцнювача-топінга важливо зробити до того, як зміцнювач почне схоплюватись. До висохлого бетону або затверділого зміцнювача-топінгу не можна додавати воду, оскільки це може призвести до відшарування топінгу від бетонної основи. Через 3–7 діб після нанесення зміцнювача-топінга слід виконати нарізку деформаційних швів у бетонній підлозі, ширина шва має становити 3–5 мм, а глибина – від 30 мм до повної товщини бетонної плити. З практичного досвіду випливає, що найбільш оптимальною є квадратна форма карток нарізки деформаційних швів з максимальним розміром 6 х 6 м.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +10 до +30°C та відносній вологості повітря не більше 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23°C та відносній вологості повітря 50%.

Для захисту поверхні зміцнювача-топінгу та для догляду за бетоном рекомендується застосовувати нанесення спеціальних лаків, які створюють на поверхні плівку, здатну утримувати необхідну кількість вологи в бетоні для повної гідратації та рівномірного набору міцності. Не допускається для цього застосування води, оскільки це може негативно вплинути на якість покриття (кольорові розлучення на поверхні, неоднорідність зміцненого шару та ін.).

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на влаштування підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. Роботи з нанесення зміцнювальних покриттів необхідно виконувати з дотриманням правил техніки безпеки та індивідуальних засобів захисту – спецодягу (комбінезон), рукавичок, захисних масок та окулярів. Суміш Ceresit CF 56 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі слід берегти очі та шкіру. У разі попадання матеріалу на шкіру або очі необхідно негайно змити чистою водою. Уникайте вдихання продукту, оскільки це може призвести до подразнення дихальних шляхів.

Зберігання

У фірмовій закритій упаковці в сухих, прохолодних приміщеннях при температурі не нижче +5°C. При зберіганні слід уникати різких коливань температури та вологості, а також захищати від прямого сонячного світла. Термін зберігання становить 12 місяців за дотримання рекомендованих умов зберігання. Надмірна вологість може призвести до скорочення терміну зберігання.

Упаковка

Ceresit CF 56 поставляється в мішках по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: суміш цементу, фракціонованих кварцових наповнювачів, що модифікують органічних добавок, мікроволокон та пігментів
Колір: колір бетону, інші кольори - на замовлення
Насипна щільність:  1,70 ÷ 1,80 кг/дм3
Міцність на стиск при В/Т=0,12 на 1 добу: не нижче 20 МПа
Міцність на стиск при В/Т=0,12 на 28 добу: не нижче 65 МПа
Усадка через 28 діб: не більше 1,2 мм/м
Стирання: не більше 0,2 г/см2
Навантаження на покриття, що допускаються:
технологічні навантаження: через 7 діб
готовність покриття до експлуатації: через 28 діб
Витрата: 3,0–5,0 кг/м2

ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 група Ц.1.ПО2

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CF 56 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика