Каталог

Виробники

Епоксидна ґрунтовка Ceresit CF 87 А+Б

Епоксидна ґрунтовка Ceresit CF 87 А+Б


2 300,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Властивості

  • двокомпонентна
  • екологічно чиста
  • технологічна

Область застосування

Призначена для підготовки бетонних та залізобетонних основ до нанесення поліуретанових та епоксидних покриттів. Здатна блокувати капілярну вологу у зазначених основах, підвищує когезійну міцність поверхні основи, а також значно збільшує міцність адгезійної покриття до основи. Ефективна під час підготовки поверхонь конструкцій на основі інших матеріалів: природний камінь, дерево, метал тощо.

Підготовка основи

Поверхня має бути міцною та сухою. Неміцні ділянки необхідно видалити механічним шляхом та вирівняти матеріалами групи Ceresit CD. З поверхні повинні бути видалені пил, бруд, масляні та бітумні плями, а також інші речовини, які зменшують адгезію ґрунтовки до основи.

Виконання робіт

компонентах. Для приготування необхідно змішати компонент з компонентом А у співвідношенні 100:50 по масі і перемішати за допомогою електричного дриля з насадкою з оборотами 400 об/хв до отримання однорідної маси без колірних відтінків і згустків. Ґрунтовка наноситься на поверхню за допомогою пензля або валика. Відразу після нанесення шару ґрунтовки її поверхня присипається дрібним, чистим і сухим кварцовим піском, що дозволить забезпечити високе зчеплення наступних шарів з основою. Після присипки поверхні піском його надлишки видаляються за допомогою пилососів і стисненим повітрям. Незатверділий склад грунтовки можна очистити за допомогою очищувача Pürkay 314, що затвердів – механічним способом.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°C та відносній вологості повітря 80%. В інших умовах технологічні параметри ґрунтовки можуть змінитися.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися інструкціями щодо використання епоксидних ґрунтовок. Застосування матеріалу не завдасть труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі сумнівів щодо застосування матеріалу необхідно самостійно випробувати його або звернутися за порадою до виробника.

Термін зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих умовах при температурі від +5 °C до +35 °C не менше 6 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Епоксидна ґрунтовка Ceresit CF 87 випускається в металевих відрах по 15 кг.

Технічні характеристики

Склад: епоксидні смоли, пластифікатори
Колір: прозорий
В'язкість: 14 секунд, 20 ° C
Температура експлуатації: від -30°C до +100°C
Сухий залишок: 100%
Витрата: 150-300 г/м2 (залежно від матеріалу та стану поверхні)

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CF 87 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання ґрунтовки, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика