Каталог

Виробники

Поліуретанове покриття для підлоги під помірні навантаження Ceresit CF 91 А+Б

Поліуретанове покриття для підлоги під помірні навантаження Ceresit CF 91 А+Б


5 708,46 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Двокомпонентне поліуретанове покриття Ceresit CF 91 призначене для влаштування покриттів підлог у промислових (виробничих, складських та підсобних приміщеннях) та громадських будівлях (виставкові та торгові центри, офіси, ресторани та ін.). Покриття може наноситися на бетонні, цементні полімер, цементно - піщані основи, а також основи зі штучного і природного каменю і експлуатуватися в умовах помірної інтенсивності механічних навантажень.

Підготовка основи

Підстава під укладання поліуретанових покриттів має відповідати таким вимогам:

  • Міцність на стиснення не менше 25 МПа
  • Когезійна міцність поверхневого шару не менше 1 МПа
  • Вологість не більше 5%
  • На поверхні та в структурі матеріалу основи не повинно бути речовин, здатних знизити адгезію покриття (жир, бітум, олії, віск та ін.)
  • Поверхня основи має бути чистою

Забруднені ділянки основи слід видалити механічним способом і закласти за допомогою суміші Ceresit CN 83 з додаванням 3-4% емульсії Ceresit CC 83 . Перед укладанням суміші поверхня ділянки обробляється ґрунтовкою Ceresit CT 17 . Тріщини в основі необхідно розшити, загрунтувати та зашити тим самим складом або сумішшю Thomsit RS 88 . Якщо поверхня бетонної або цементно-піщаної основи не відповідає зазначеним вимогам, її слід відфрезерувати. Якщо поверхня нерівна і має значні відхилення по горизонталі, вона може бути вирівняна за допомогою самовирівнюючої суміші Thomsit DX (всередині приміщень) і Ceresit CN 76 (зовні).

Для блокування капілярної вологи в основі може використовуватися грунтовка для бетонів BASIC. Потім вся поверхня покривається шаром ґрунтовки Ceresit CF 87, присипається сухим кварцовим піском (фракція 0,2-0,6 мм) і витримується протягом часу, необхідного для повного висихання (до відлипу).

Виконання робіт

Поліуретанове покриття Ceresit CF 91 поставляється у вигляді двох компонентів, кожен в окремій ємності. Компоненти перед застосуванням слід змішати у співвідношенні 4:1 (основний:затверджувач) по масі за допомогою електроміксера. Отриманий після перемішування склад можна наносити за допомогою шпателя. Для того щоб із шару поліуретанового покриття вимісити бульбашки повітря, його необхідно прокатати голчастим валиком. Для цих цілей робітник повинен використовувати взуття, обладнане спеціальними шипами, що дозволяє йому пересуватися свіжоукладеним складом. Поверхню свіжоукладеного складу необхідно захищати від дії води протягом 8-10 годин.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +30°C. Усі вищевикладені рекомендації дійсні за температури +20°C та відносної вологості до 80%. В інших умовах технологічні параметри поліуретанового покриття можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися нормативними документами щодо облаштування поліуретанових покриттів підлог. Застосування матеріалу не принесе труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі.

У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Поліуретанове покриття Ceresit CF 91 випускається в металевих відрах по 16 кг (компонент А), 4 кг (компонент В).

Технічні характеристики

Склад: двокомпонентний поліуретан
Щільність суміші: 1,38 г/см3
Колір: Палітра RAL
Пропорції змішування: компонент А: В = 4:1
Час використання +30 °С: близько 20 хв.
Час використання +20 °С: близько 25 хв.
Час використання +10 °С: близько 35 хв.
Температура основи: від +5 до +30°C
Життєздатність: 40±5 хв.
Висихання : 12 годин
Твердість по Шору:  35±5 (через 1 день)
Міцність на стиснення:  12,4 МПа
Відносне подовження: не менше 70%
Міцність на розрив:  близько 5,82 ± 0,5 Н/мм2
Адгезія до бетонної основи: 2,5 МПа
Витрата: прибл. 1,38 кг на 1 мм товщини шару
Рекомендована товщина шару: не менше 2 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність поліуретанового покриття Ceresit CF 91 зазначеним технічним характеристикам за умови дотримання правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та за умов, не передбачених цим технічним описом. З моменту виходу цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика