Каталог

Виробники

Поліуретанове покриття для промислових підлог всередині та зовні приміщень Ceresit CF 96

Поліуретанове покриття для промислових підлог всередині та зовні приміщень Ceresit CF 96


9 083,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Властивості

  • еластичні
  • зносостійкий
  • хімічно стійке
  • неслизьке
  • забезпечує непроникну для рідин плівку
  • забезпечує легкий догляд
  • двокомпонентне
  • стійке до ультрафіолетового випромінювання

Область застосування

Двокомпонентне поліуретанове покриття Ceresit CF 96 призначене для влаштування покриттів підлог на автостоянках, об'єктах хімічної промисловості, у виробничих та складських приміщеннях, авіаційних ангарів, водоочисних станціях і т.д. Ceresit CF 96 може наноситися у вигляді фінішного шару на самовирівнюючі поліуретанові покриття та експлуатуватися в умовах значної інтенсивності механічних механічних навантажень великої інтенсивності, впливу рідин та ультрафіолетового впливу.

Підготовка основи

Самовірівнювальне поліуретанове покриття, яке є основою для нанесення фінішного покриття Ceresit CF 96 , повинно бути очищене від пилу, бруду, масляних, бітумних та інших плям, що знижують адгезію.

Підстава під укладання поліуретанових покриттів має відповідати таким вимогам:

- міцність на стиск не менше 25 МПа;
- когезійна міцність поверхневого шару не менше 1 МПа;
- вологість не більше 5%;
- на поверхні та в структурі матеріалу основи не повинні бути присутні речовини, здатні знизити адгезію покриття (жир, бітум, олії, віск та ін.);
- поверхня основи повинна бути чистою.

Забруднені ділянки основи необхідно видалити механічним шляхом та закласти за допомогою суміші Ceresit CN 83 з додаванням 3–4% емульсії Ceresit СС 83 . Перед укладанням суміші поверхня ділянки обробляється ґрунтовкою Ceresit CТ 17 . Тріщини в основі необхідно розшити, загрунтувати та зашити тим самим складом або сумішшю Thomsit RS 88 . У разі коли поверхня бетонної або цементно-піщаної основи не відповідає перерахованим вимогам, її необхідно відфрезерувати. Якщо ж поверхня нерівна і має значні відхилення по горизонталі, вона може бути вирівняна за допомогою суміші, що самовирівнюється Thomsit DX (всередині приміщень) або Ceresit CN 78 , Ceresit CN 78 , Thomsit SE 93 (зовні).

Виконання робіт

Поліуретанове покриття Ceresit CF 96 поставляється у вигляді двох компонентів, кожен в окремій ємності. Компоненти A (основний) і (затверджувач) перед застосуванням необхідно змішати у співвідношенні 10:3 по масі і перемішати за допомогою електроміксера. Використовується весь вміст обох банок. Отриманий після змішування склад можна наносити за допомогою шпателя. Поверхню свіжоукладеного розчину необхідно захищати від дії води протягом 8-10 годин.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +30 °C. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +23 °C і відносній вологості повітря до 50%. За інших умов технологічні параметри поліуретанового покриття можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо влаштування поліуретанових покриттів підлог. Застосування матеріалу не принесе труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному листі.

У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовому герметичному впакуванні, в сухих приміщеннях при температурі від +5 - не більше 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Поліуретанове покриття Ceresit CF 96 випускається: основний компонент (А) - у металевих банках по 12 кг, затверджувач (В) - у металевих банках по 3,6 кг.

Технічні характеристики

Склад: Затверджувач на полімерній основі. Основний компонент складається з суміші простих поліефірів та поліефірних смол, пігментів та наповнювачів.
Щільність (+25 °C) - основний компонент: 1,27 г/см3
Щільність (+25 °C) суміш: 1,22 г/см3
В'язкість (+25 °C): матове напівматове
Основний компонент: 28 сек 31 сек
Сумішка: 30 сік 23 сек.
Колір: кольори RAL
Пропорції змішування: компонент А:В = 10:3
Температура основи: від +5 до +30 °C
Життєздатність: більше 8 годин
Висихання при вологості 60% та температурі 23 °C: 24 години
Твердість за Гербертом: 30 секунд (через 10 днів)
Витрата: 0,25 кг/м2

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність поліуретанового покриття Ceresit CF 96 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика