Каталог

Виробники

Поліуретанове покриття, що самовирівнюється, підвищеної міцності для промислових підлог всередині приміщень Ceresit CF 92

Поліуретанове покриття, що самовирівнюється, підвищеної міцності для промислових підлог всередині приміщень Ceresit CF 92


6 253,26 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CF 92 – це самовирівнююче поліуретанове двокомпонентне покриття для промислових підлог, що не містить розчинників. Залежно від інтенсивності механічних навантажень для підвищення зносостійкості та опору ковзанню фінішне покриття необхідно влаштовувати із застосуванням Ceresit CF 95 (всередині приміщень) або Ceresit CF 96 (зовні). Двокомпонентне поліуретанове покриття Ceresit CF 92 призначене для влаштування покриттів підлог у виставкових залах, ресторанах, офісах, промислових будівлях, складах, комерційних теплицях, а також для торгових площ у супермаркетах тощо.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 2.03.13-88, СНіП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001, каталогу «Проектування та влаштування підлог», а також вказівок цього технічного опису. Бетонні та цементні основи повинні бути витримані не менше 28 діб, мати шорстку поверхню, сухими (вологість не більше 5%) та міцними. Перед нанесенням суміші основа очищається від пилу, напливів, цементного молока, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію покриття до основи. Усі неміцні ділянки та виступи слід видалити. Залежно від характеру забруднень оброблюваної поверхні слід застосовувати такі способи очищення - обробка пилососом, металевими щітками, шліфування, фрезерування, піско- або дробоструминна обробка водою під високим тиском або випалення відкритим полум'ям. Тріщини, щілини та поглиблення закладають за допомогою відповідних полімерцементних або епоксидних ремонтних сумішей. Потім вся поверхня покривається шаром ґрунтовки Ceresit CF 87, присипається сухим кварцовим піском (фракція 0,2-0,6 мм) і витримується протягом часу, необхідного для повного висихання (до відлипа). Нанесення покриття роблять при температурі основи, що дорівнює переважній температурі конденсації +3°С.

Виконання робіт

Поліуретанове покриття Ceresit CF 92 поставляється у вигляді двох компонентів, кожен в окремій ємності. Компонент А (основний) та компонент Б (затверджувач) перед застосуванням необхідно ретельно перемішати за допомогою електроміксера до отримання однорідної маси. При цьому вміст ємності Б повністю переливають у ємність А. Приготовлена суміш наноситься на поверхню основи за допомогою кельми або шпателя. Наносити слід рівномірним шаром, без розривів з необхідною витратою за один-два прийоми. Для того щоб випустити бульбашки повітря з нанесеного матеріалу, по поверхні проходять голчастим валиком. Це може зробити робітник у черевиках з шипами, в яких він проходить по свіжонанесеному покриттю. Нанесене покриття необхідно захищати від попадання води протягом щонайменше 8–10 годин.

Готову суміш необхідно використовувати протягом терміну життєздатності, інакше відбудеться незворотний процес затвердіння продукту. Все обладнання відразу після використання необхідно очистити.

Залежно від умов експлуатації покриття, до нього можливе додавання чистого прожареного піску. Необхідно враховувати, що введення піску збільшує характеристики міцності, але зменшує відносне подовження.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 80%. В інших умовах технологічні параметри поліуретанового покриття можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо влаштування поліуретанових покриттів підлоги.

Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу для інших цілей необхідно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Роботи з нанесення необхідно виконувати з дотриманням правил техніки безпеки та застосуванням індивідуальних засобів захисту – спецодягу (комбінезон), рукавичок та захисних окулярів. При роботі необхідно берегти очі та шкіру.

Зберігання

У фірмовому герметичному впакуванні в сухих приміщеннях при температурі не вище +35°С – не більше 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Бережіть від заморожування!

Упаковка

Поліуретанове покриття Ceresit CF 92 фасується в металеві відра: компонент А – 16 кг та компонент Б – 4 кг.

Технічні характеристики

Склад: основний компонент складається з суміші поліуретану та поліефірної смоли, пігменту та заповнювачів. Затверджувач складається з МДІ полімерів
Колір: основні кольори – по RAL
Щільність
Щільність компонент А: 1,71 ± 0,06 г/см3
Щільність суміші: 1,57±0,06 г/см3
Пропорція змішування: компонент А:Б = 4:1 (за масою)
Температура основи: від +5°С до +30°С
Життєздатність: 25±5 хвилин
Технологічне пересування: через 12 годин
Твердість по Шору (D): 40±5 (через 24 години)
В'язкість
В'язкість компонента А: 3300 ± 800 mPas
В'язкість компонентів B: 210 ± 30 mPas
В'язкість суміш: 1600 ± 500 mPas
Межа міцності на стиснення: 35,0 Н/мм2 до 85,0 Н/мм2 (з кварцовим піском)
Межа міцності при розриві: 35,0 Н/мм2
Повне затвердіння: через 7 днів
Витрата: 1,57 кг/м2 на 1 мм товщини шару. Рекомендована товщина 2 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність поліуретанового покриття Ceresit CF 92 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика