Каталог

Виробники

Високоміцне епоксидне самовирівнювальне покриття для промислових підлог Ceresit CF 94

Високоміцне епоксидне самовирівнювальне покриття для промислових підлог Ceresit CF 94


5 204,15 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CF 94 призначений для влаштування підлог у приміщеннях виробничого призначення різних галузей промисловості – автомобільної, авіаційної, харчової, переробної, хімічної, машинобудівної та ін. під помірні та значні навантаження, крім впливу транспорту на гусеничному ході.

Ceresit CF 94 ефективний для влаштування підлог у приміщеннях громадського призначення – виставкові зали, ресторани, офіси, торгові центри, лікувальні заклади, а також у складських приміщеннях, промислових теплицях та ін. Ceresit CF 94 є частиною конструкції підлоги та елементом системи, яка докладно описана у технічній документації.

Підготовка основи

Неміцні ділянки основи необхідно видалити та закласти ремонтною сумішшю, жирні плями та інші забруднення також повинні бути видалені. Потім вся поверхня обробляється ґрунтовкою Ceresit CF 87 . Вологість матеріалу основи повинна бути не більше ніж 5%, а температура поверхні не менше +3°С.

Міцність основи має бути не менше 25 МПа, а когезійна міцність поверхневого шару не менше 1,5 МПа.

Виконання робіт

Ceresit CF 94 поставляється у трьох окремих банках. Затверджувач (В) повністю виливають у банку з основним компонентом (А). Змішування двох компонентів можна проводити за допомогою електричного міксера, наприклад, мішалки, прикріпленої до перфоратора. Після отримання однорідної маси суміш додають кварцовий пісок (С) і ретельно перемішують. Матеріал наносять за допомогою зубчастого шпателя. Після нанесення покриття на поверхню по ньому необхідно пройтися голчастим валиком, щоб випустити бульбашки повітря та допомогти вирівнювати. Оброблену поверхню необхідно захищати від попадання води не менше 8–10 годин.

Якщо планується наносити кілька шарів Ceresit CF 94, між нанесенням шарів витримують час 6–24 години.

У випадку, якщо технологічна перерва перевищила 24 години, поверхні надають шорсткості шляхом зачистки наждачним папером або абразивною губкою.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо влаштування епоксидних покриттів підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі.

У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих умовах за температури від +5°С – не більше 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Бережіть від заморожування.

Упаковка

Комплект епоксидного покриття Ceresit CF 94 фасується в металеві банки: основний компонент (А) – 10 кг, затверджувач (В) – 2,5 кг, кварцовий пісок (С) – 12,5 кг. Загальна вага комплекту – 25 кг.

Технічні характеристики

Колір: основні кольори за кольоровим каталогом RAL
Життєздатність: 35±5 хвилин
Витрата: 1,85 кг/м2 на 1 мм (рекомендована товщина 2 мм)
Затвердіння: залежно від відносної вологості та температури – 12 годин (повне затвердіння через 7 днів)
Твердість по Шору (D): 75±5
Щільність суміші (+20°С): 1,85±0,05 г/см3
Термостійкість: вологі умови +80°С, сухі умови +120°С
Міцність на стиснення: 52–55 Н/мм2
Міцність на розрив: 18–20 Н/мм2
Відносне подовження: 0,8-1,0%
Міцність на вигин: 24–26 Н/мм2
Е-модуль: 18–20 Н/мм2
Зносостійкість: 35 Табер

Стійкість до впливу хімічних речовин

Хімічний продуктСтійкість
Сірчана кислота (10%) 3–2
Сірчана кислота (20%) 2
Соляна кислота (10%) 3
Соляна кислота (20%) 3–2
Азотна кислота (10%) 3–2
Азотна кислота (20%) 2
Гідроксид натрію 3
Бензин-розчинник 1
Ксилол 1
Етанол 2

Позначення:

  • 3 – стійке
  • 2 – обмежено стійке
  • 1 – нестійке

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність епоксидного покриття Ceresit CF 94 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика