Каталог

Виробники

Засіб для захисту від капілярної вологи Ceresit CO 81

Засіб для захисту від капілярної вологи Ceresit CO 81


2 181,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Засіб для усунення капілярного підсмоктування вологи в огороджувальних конструкціях

Свойства

  • висока проникаюча здатність
  • надає гідрофобність оброблюваним поверхням
  • закупорює капіляри та тріщини (до 0,5 мм)
  • збільшує міцність конструкцій
  • екологічно чисте

Влаштування об'ємної гідрофобізації з подальшою гідроізоляцією конструкції

Область застосування

Засіб Ceresit CO 81 застосовується для об'ємної гідрофобізації будівельних конструкцій, а також комплексне рішення спільно з матеріалами групи CR. Ефективно для пристрою відсічної гідроізоляції на сухих та влажних кладках за відсутності прямого впливу води на гідрофобізовану кулю кладки в умовах експлуатації.

Застосовується для збільшення надійності гідроізоляційних покриттів за допомогою Ceresit CR 65, Ceresit CR 66.

Підготовка основи

Пристрій об'ємної гідрофобізації проводитися шляхом ін'єктування Ceresit CO 81 у шпурі, пробурені у обкладинних кладках. Неміцну кулю видалити. Залежно від характеру поверхні це можна зробити або піскострумінним методом, або за допомогою води під тиском. Не допускається обробка кладок із гіпсу.

Виконання робіт

Ін'єкції без тиску. Шпури для ін'єкцій бурять вдоль обробляються стін з інтервалом 12 см діаметром 30 мм і під кутом від 30 до 45°. При товстих кладках шпурі бурять у двох рівнях. Шпур повинен перетинати щонайменше один горизонтальний шов кладки. Чим менша відстань між шпурами, тим вища надійність виконання робіт. Для буріння шпурів використовуються електричні та пневматичні бурові станки, що працюють без вібрації, з відповідними свердлами або коронками. При товщині стін понад 60 см і в углах будівель шпури розташовують з обох боків. Час просочення Ceresit CO 81 має бути не менше 24 годин. Кладки з великими порожнинами, порожнистими кирпичами або відкритими тріщинами перед ін'єктуванням заповнюють суспензією Ceresit CТ 29 + Ceresit CO 85 (співвідношення 100:1,45) і після її твердіння (на наступний день) шпури повторно розбурюють з трохи більшим діаметром. Після буріння шпурі продуть стисненим повітрям. Через день після ін'єктування шпури заповнюють суспензією Ceresit CХ 15.

Ін'єкції під тиском застосовувати для обробки дуже влажних поверхонь. Шпури діаметром 12— 18 мм бурять під будь-яким углом і на відстані 12 см. Пробурені шпури не повинні доходити до зовнішньої поверхні протилежної стіни на 5 см. кладки, що вбирає з природного каміння, шпури бурять у камінні, при щільній бутовій кладці - у швах. Ін'єктування проводять через спеціальні пакери під тиском 02-07 МПа. Ін'єктування закінчують з появою навколо шпуру мокрого пятна округлої форми. Через день після ін'єктування шпури заповнюють суспензією Ceresit CХ 15.

Додаткові заходи. Після завершення ін'єктування видалені ділянки штукатурки слід замінити осушуючою саніруючою штукатуркою Ceresit CR 62 або Ceresit CR 63 із товщиною кулі не менше 20 мм. Можливе використання цементно-піщаного штукатурного розчину із добавкою пороутворювача Ceresit CO 84.

Підвищення ефективності гідроізоляційних покриттів.

Область застосування

Ceresit CO 81 використовують як гідрофобізуючу ґрунтовку при нанесенні гідроізоляції, що працює на відрив, на вологі основи перед нанесенням Ceresit CR 65, Ceresit CR 66; у поєднанні з Ceresit CR 65 для забезпечення можливості нанесення Ceresit CP 43, Ceresit CP 44, Ceresit CР 45 або Ceresit ВТ 21 з влажних основ; перед нанесенням Ceresit CP 43, Ceresit CP 44, Ceresit CР 45 на сухі підстави.

Підготовка основи

Підстава має бути сухою та міцною, підготовленою згідно зі СНІП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основу необхідно очистити від речовин, що перешкоджають адгезії, таких як жир, олія, оліфа, мастика та інші, що зменшують зчеплення суміші з основою. Всі неміцні ділянки основи та ізолюючі матеріали видалити. Тріщини в основах розшиваються, ґрунтуються Ceresit CT 17 та зашпаровуються розчинною сумішшю групи Ceresit
СТ або Ceresit CN. Підстава не повинна бути гіпсовмісною.

Виконання робіт

Ceresit CO 81 наносять на основу шляхом фарбування чи розпилення. При обробці поверхонь, які не поглинають, засіб Ceresit CO 81 розбавляють водою у співвідношенні 1:1. Після вбирання засобу в основу за принципом мокрою на мокру наносять Ceresit CR 65 . Під час виконання робіт з гідроізолюючими матеріалами Ceresit CP 43, Ceresit CP 44, Ceresit CР 45 або Ceresit BT 21 основи після висихання кулі Ceresit CR 65.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +35°С. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах технологічні параметри застосування можуть бути змінені. Ceresit CO 81 є лужним продуктом, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчину у вічі необхідно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. Не допускати попадання в ґрунт або каналізацію.

Рекомендації

Окрім вищевикладеної інформації про застосування гідроізоляційної суміші, необхідно керуватися чинною нормативною документацією щодо влаштування полімерцементної гідроізоляції. У разі використання матеріалу в умовах, не зазначених у технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, у прохолодних та сухих умовах - 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Ceresit CO 81 фасується в поліетиленові каністри по 5, 10 та 30 л.

Технічні характеристики

Склад: суміш силікатизуючих та гідрофобізуючих речовин
Щільність: 1,180 кг/дм3
Колір: жовто-зелений
Температура основи: від +5 до +30°С
Витрати при ін'єктуванні: від 10 до 15 кг/м2 поперечного перерізу стіни
Витрата при гідрофобізації слабовбираючих основ: близько 0,15 кг/м2
Витрата при гідрофобізації поглинаючих основ: близько 0,4 кг/м2

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність гідроізоляційної суміші Ceresit CO 81 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика