Каталог

Виробники

Момент Монтаж Всесезонна

Момент Монтаж Всесезонна


265,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Монтажна піна

Характеристики

 • Висока адгезія до бетону, дерева, ПВХ, алюмінію, каменю, металу та інших будівельних матеріалів.
 • Забезпечує термо- та звукоізоляцію.
 • Затверділу піну можна різати, штукатурити, фарбувати.
 • Не вимагає пістолета.
 • Стійка до вологи, зносу, УФ-випромінювання.
 • Застосовується при низьких температурах.

Область застосування

 • Монтаж віконних та дверних рам.
 • Заповнення порожнеч.
 • Герметизація отворів у покрівельних конструкціях, ізоляційних матеріалах.
 • Створення звуконепроникних екранів.
 • Заповнення порожнин навколо труб.
 • Фіксація та ізоляція стінових панелей, покрівельних плиток тощо.

Вказівки щодо застосування

Підготовка поверхні

Поверхні, на які наноситься монтажна піна, повинні бути чистими і вільними від пилу. Вони можуть бути вологими, але не вкритими льодом чи інеєм. Для акуратного виконання робіт закрийте прилеглі поверхні. Для запобігання деформації дверних коробок перед нанесенням монтажної піни закріпіть їх розпірками.

Вказівки щодо застосування

Перед застосуванням зберігати балон при кімнатній температурі (близько +20°С) не менше 12 годин. Для досягнення найкращого результату зволожити поверхню перед нанесенням піни. Добре струсити балон не менше 20 разів (або протягом 15 секунд). Приєднати напрямну трубку до клапана. Робоче положення балона – дном догори. Шви заповнювати на 2/3 обсягу. Оскільки піна розширюється в 2-2,5 рази до остаточного затвердіння, необхідно передбачити достатньо простору для розширення. При мінусових температурах розширення піни менше залежить від температури. За дуже низьких температур процес затвердіння проходити повільніше через низьку вологість, тому рекомендується не чіпати і не різати піну протягом тривалого часу. Надлишок піни можна зрізати ножем після її повного затвердіння.

Очищення

Піну, що не затверділа, можна видалити ацетоном. Затверділу піну можна видалити лише механічним шляхом.

Рекомендації з утилізації

Порожній балон після повного виходу газів та затвердіння піни утилізувати як побутові відходи.

Склад

4,4-дифенілметандіізоціанат, пропан-бутан.

Умови безпечного зберігання

Зберігати у вертикальному положенні при температурі від -5°С до +25°С. Увага! Балон перебуває під тиском. Бережіть від впливу прямих сонячних променів і не допускайте нагрівання вище +50°С. Після використання балон не розкривати і не протикати. Продукт легкозаймистий! Зберігати далеко від джерел вогню. Не розпорошувати на полум'я чи розпечені предмети. У робочих приміщеннях не палити.

Умови безпечного використання

Берегти від дітей! Уникати контакту піни зі шкірою та очима. Для запобігання попаданню піни на шкіру або очі під час роботи носити захисні окуляри або маску для обличчя та рукавички. При попаданні на шкіру або очі промити водою, при необхідності звернутися до лікаря і показати упаковку з цією інформацією. Пари не вдихати. Забезпечити достатню вентиляцію приміщення. При недостатній вентиляції приміщення надягати респіратор для захисту від органічної пари та аерозолів.

Упаковка

Балон 750 мл.

Термін придатності

12 місяців від дати виготовлення.

Країна-виробник

Естонія.

 

Технічні параметри

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика