Каталог

Виробники

Гідроізоляційна плівка, що самоклеїться Ceresit BT 21

Гідроізоляційна плівка, що самоклеїться Ceresit BT 21


949,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для гідроізоляції вертикальних та горизонтальних поверхонь з боку впливу вологи та влаштування покрівель

Властивості

  • застосовується за температури до -5°С
  • довговічна
  • висока адгезія до основи
  • технологічна
  • водо- та повітронепроникна
  • екологічно безпечна

Область застосування

Ceresit BT 21 призначена для гідроізоляції будівельних конструкцій усередині та зовні будівель з боку впливу вологи та влаштування покрівель. Складається з трьох шарів - поліетиленової плівки, на яку нанесено липкий бітумно-полімерний шар, який у свою чергу захищений шаром антиадгезійного паперу. Перед застосуванням плівкової гідроізоляції шар паперу видаляється та плівка наклеюється на підготовлену поверхню без застосування клеїв та мастик.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87. Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням гідроізоляційної плівки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію плівки до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти сумішшю Ceresit CT 29 (вертикальні поверхні) за 24 години до початку робіт або Ceresit CN 83 (горизонтальні поверхні). Підстави з елементами біологічної корозії обробити спеціальними складами Ceresit CT 99 або видалити механічним шляхом. Мінеральні основи загрунтувати ґрунтовкою Ceresit BT 26.

Виконання робіт

Смуги плівки нарізати на дошці за допомогою гострого ножа (при цьому стрічка має бути перевернута паперовим шаром донизу). У кутах і по краях спочатку слід наклеїти Ceresit BT 21 шириною 30 см як підсилювальний шар. На стінах гідроізоляційну плівку наклеюють вертикально зверху донизу.

У початку відрізаної плівки на 1м довжини відклеїти захисний папір, скручуючи в рулон. Липкою стороною прикласти плівку до підготовленої основи та відклеювати далі захисний папір; одночасно щіткою або сухою ганчіркою притискати плівку до основи, рухаючись від її середини до країв, не допускаючи складок та повітряних бульбашок. Наклеєну плівку притиснути до основи гумовим валиком, ретельно притискаючи вигини та краї плівки. При гідроізоляції терас плівка Ceresit BT 21 наклеюється на 2 шари. На вертикальних поверхнях верхній край плівки механічно закріплюється за допомогою металевих цокольних елементів.

Для захисту від пошкоджень плівку необхідно обшити дренажними або волокнистими плитами так, щоб вони не осідали під час ущільнення ґрунту при зворотному засипанні котловану.

Котлован необхідно засипати протягом 72 годин після завершення робіт з гідроізоляції.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від -5°С до +30°С і відносній вологості повітря не більше 80%. променів. Не допускати попадання вологи під ізолюючий шар. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° С та відносній вологості повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

Рулони Ceresit BT 21 транспортуються та зберігаються у вертикальному положенні, оберігаючи від перегину, підвищених температур та вологості. У герметичній фірмовій упаковці, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Гідроізоляційна плівка Ceresit BT 21 смотана рулони 15 м х 1 м, упаковані в картон.

Технічні характеристики

Склад: міцна на розрив подвійна плівка, що ламінує, з бітумно-каучуковим липким шаром
Колір: чорно-сірий
Здатність забезпечувати водонепроникність тріщин завширшки до 5 мм
Температура основи при застосуванні плівки: від -5°С до +30°С
Термостійкість більше 70°С
Коефіцієнт дифузії водної пари близько 240000
Еквівалент повітряного шару для дифузії водяної пари близько 350 м
Водонепроникність більше 0,4 МПа / 24 години

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit BT 21 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика