Каталог

Виробники

Герметизуюча самоклеюча стрічка Ceresit BT 23

Герметизуюча самоклеюча стрічка Ceresit BT 23


949,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Самоклеюча стрічка для герметизації будівельних конструкцій

 

Властивості

 

  • застосовується за температури до -5°С
  • технологічна
  • висока адгезія до основи
  • водо- та повітронепроникна
  • екологічно безпечна

Область застосування

Ceresit BT 23 застосовується для герметизації стиків та примикань будівельних конструкцій, пристрою повітро-захисту стиків у великопанельному домобудуванні, герметизації тріщин у основах, посилення гідроізоляційного шару у складних конструкціях перед наклейкою Ceresit BT 21 , для тимчасової . >

Застосовується з боку впливу вологи як усередині, так і зовні будівель.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87. Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням герметизуючої стрічки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію стрічки до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти сумішшю Ceresit CT 29 за 24 години до початку робіт на вертикальних поверхнях та Ceresit CN 83 – на горизонтальних поверхнях. Підстави з елементами біологічної корозії обробити спеціальними складами Ceresit CT 99 або видалити механічним шляхом. Мінеральні основи загрунтувати ґрунтовкою Ceresit BT 26.

Виконання робіт

Смуги стрічки потрібної довжини нарізаються на дошці за допомогою гострого ножа (захисний паперовий шар знаходиться внизу).

У початку відрізаної стрічки на 1 м довжини відклеїти захисний папір, скручуючи його в рулон. Липкою стороною прикласти стрічку до підготовленої основи та поступово відклеюючи далі захисний папір; одночасно щіткою або сухою ганчіркою притискати стрічку до основи, рухаючись від її середини до країв, не допускаючи складок та повітряних бульбашок. Наклеєну стрічку притиснути до основи гумовим валиком, ретельно притискаючи вигини та краї.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від -5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення стрічки на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Не допускати попадання вологи під ізолюючий шар. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° С та відносній вологості повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на проведення герметизаційних робіт із застосуванням стрічкових матеріалів. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

Рулони Ceresit BT 23 транспортуються та зберігаються у вертикальному положенні, необхідно оберігати їх від перегину, підвищених температур та вологості.

Упаковка

Герметизуюча стрічка Ceresit BT 23 смотана в рулони 20 м х 0,3 м та 30 м х 0,15 м.

Технічні характеристики

Склад: міцна на розрив подвійна поліетиленова плівка з липким шаром, що герметизує
Колір: чорно-сірий
Здатність закладати тріщини розміром: до 5 мм
Паропроникність: близько 0,26 г/м2d
Температура основи під час використання стрічки: від -5°С до +30°С
Термостійкість: від -20°С до +80°С
Коефіцієнт дифузії водної пари: близько 154000
Еквівалент повітряного шару для дифузії водяної пари: близько 151 м
Водонепроникність: більше 0,4 Н/мм2

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit BT 23 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика