Каталог

Виробники

Самоклеюча бітумно-полімерна мембрана Ceresit BT 85

Самоклеюча бітумно-полімерна мембрана Ceresit BT 85


2 400,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit BT 85 – тришарова гідроізоляційна самоклеюча бітумно-полімерна мембрана, що складається з поліетиленової плівки високої щільності, липкого бітумно-полімерного шару та антиадгезійної плівки. Мембрана Ceresit BT 85 призначена для гідроізоляції горизонтальних і вертикальних зовнішніх бетонних поверхонь підземних споруд дрібного закладення – підпірних стін, фундаментів, паркінгів, тунелів тощо. захисну плиту Bituboard.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНиП 3.04.01-87 та посібники з проектування, влаштування та відновлення гідроізоляції “Системи гідроізоляції будівельних конструкцій, будівель та споруд Ceresit”. Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням гідроізоляційної мембрани основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію плівки до основи.

Для ефективного використання поверхня повинна бути гладкою, рівною та сухою. Підстава не повинна мати жодних виступів або западин. Як ґрунтовку використовувати Polyprime SB з розрахунку 1 літр на 4–6 м2. Перед наклейкою мембрани ґрунтовка має висохнути.

Виконання робіт

Смуги плівки нарізати на дошці за допомогою гострого ножа (при цьому стрічка має бути перевернута паперовим шаром донизу). У кутах і по краях спочатку слід наклеїти Ceresit BT 21 шириною 30 см як підсилювальний шар. На стінах гідроізоляційну плівку наклеюють вертикально зверху донизу.

У початку відрізаної плівки на 1м довжини відклеїти захисний папір і скрутити його в рулон. Липкою стороною прикласти плівку до підготовленої основи та відклеювати далі захисний папір; одночасно щіткою або сухою ганчіркою притискати плівку до основи, рухаючись від її середини до країв, не допускаючи складок та повітряних бульбашок. Наклеєну плівку прикатати до основи гумовим валиком, ретельно притискаючи вигини та краї плівки. При гідроізоляції терас плівка наклеюється на 2 шари. На вертикальних поверхнях верхній край плівки механічно закріплюється за допомогою металевих цокольних елементів.

Для захисту від пошкоджень плівку необхідно обшити дренажними або волокнистими плитами так, щоб вони не осідали під час ущільнення ґрунту при зворотному засипанні котловану.

Котлован необхідно засипати протягом 72 годин після завершення робіт з влаштування гідроізоляції.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C і відносній вологості повітря не більше 80%. променів. Не допускати попадання вологи під липкий шар мембрани. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +23°C і відносній вологості повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

Мембрани серії Ceresit BT 85 слід зберігати у фірмовій упаковці, у сухих приміщеннях у затіненому місці на дерев'яних палетах, ретельно вкриті товстою тканиною захисту від сонячного світла.

Упаковка

Мембрани Ceresit BT 85 поставляються в рулонах довжиною 10 м і шириною 1 м у гофрованих коробках.

Технічні характеристики

Склад: міцна багатошарова бітумно-полімерна, що складається з поліетиленової плівки високої щільності липкого бітумно-полімерного шару, захищеного антиадгезійною плівкою
Товщина: 1,5 мм; 2,0 мм
Склад липкого шару: модифікований полімерами бітум
Температура розм'якшення: 110°С
Відносне подовження липкого шару: 1500%
Межа міцності на розрив мембрани: 2,5 МПа
Межа міцності на розрив поліетиленової плівки: 23 МПа
Відносне подовження мембрани: 300%
Липкість до основи: 2,2 Н/мм
Липкість до міцної основи без ґрунтовки: 2,4 Н/мм
Опір проколу мембрани: 220 Н
Водопоглинання через 24 години: 0,02%
Водопоглинання через 35 днів: 0,16%
Термостійкість: від -20°C до +80°С
Здатність перекривати тріщини: 1,0 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit BT 85 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, застосування, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика