Каталог

Виробники

Самоклеюча бітумно-полімерна мембрана підвищеної міцності Ceresit BT 85 PVC

Самоклеюча бітумно-полімерна мембрана підвищеної міцності Ceresit BT 85 PVC


2 400,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit BT 85 PVC – тришарова гідроізоляційна самоклеюча бітумно-полімерна мембрана, що складається з поліетиленової плівки високої щільності, липкого бітумно-полімерного шару та антиадгезійної плівки. Мембрана Ceresit BT 85 PVC призначена для гідроізоляції горизонтальних та вертикальних зовнішніх бетонних поверхонь підземних споруд дрібного закладення – підпірних стін, фундаментів, паркінгів, тунелів тощо.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНиП 3.04.01-87 та посібники з проектування, влаштування та відновлення гідроізоляції «Системи гідроізоляції будівельних конструкцій будівель та споруд Ceresit».

Підстава має бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням гідроізоляційної мембрани основа очищається від пилу, напливів бетону та розчину, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію плівки до основи. Для ефективного використання поверхня має бути гладкою, рівною та сухою. Основа не повинна мати гострих виступів або раковин. Як ґрунтовку використовувати Polyprime SB з розрахунку 1 літр на 4–6 м2. Перед наклейкою мембрани ґрунтовка має висохнути.

Виконання робіт

Смуги мембрани нарізати на дошці за допомогою гострого ножа (при цьому мембрана має бути перевернута антиадгезійним шаром донизу). У кутах і по краях спочатку слід наклеїти Ceresit BT 21 шириною 30 см як підсилювальний шар. На стінах гідроізоляційну плівку наклеюють вертикально зверху донизу.

У початку відрізаної мембрани на 1 м довжини відклеїти захисну плівку та скрутити її в рулон. Липкою стороною прикласти мембрану до підготовленої основи та відклеювати далі захисну плівку; одночасно щіткою або сухою ганчіркою притискати мембрану до основи, рухаючись від її середини до країв, не допускаючи складок та повітряних бульбашок. Наклеєну мембрану прикатати до основи гумовим валиком, ретельно притискаючи вигини та краї плівки. При гідроізоляції терас мембрана Ceresit BT 85 PVC наклеюється у 2 шари. На вертикальних поверхнях верхній край плівки механічно закріплюється металевою смугою за допомогою дюбелів.

Для захисту від пошкоджень мембрану необхідно обшити дренажними або волокнистими плитами так, щоб вони не осідали під час ущільнення ґрунту при зворотному засипанні котловану.

Котлован необхідно засипати протягом 72 годин після завершення робіт з влаштування гідроізоляції.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C та відносній вологості повітря не більше 80%. При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення плівки на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Не допускати попадання вологи під липкий шар. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +23°C і відносній вологості повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

Мембрани Ceresit BT 85 PVC слід зберігати у фірмовій упаковці, у сухих приміщеннях у затіненому місці на дерев'яних палетах, ретельно вкриті товстою тканиною для захисту від сонячного світла.

Упаковка

Мембрани Ceresit BT 85 PVC поставляються в рулонах довжиною 10 м і шириною 1 м у гофрованих коробках.

Технічні характеристики

Склад: міцна багатошарова бітумно-полімерна, що складається з поліетиленової плівки високої щільності, липкого бітумно-полімерного шару, захищеного антиадгезійною плівкою
Товщина мембрани: 1,8 мм; 2,3 мм;
Товщина плівки: 0,38 мм
Склад липкого шару: модифікований полімерами бітум
Температура розм'якшення: 110°С
Відносне подовження липкого шару: 1500%
Межа міцності на розрив мембрани в поздовжньому напрямку: 20 МПа
Межа міцності на розрив мембрани в поперечному напрямку: 16 МПа
Відносне подовження мембрани в поздовжньому напрямку: 250%
Відносне подовження мембрани в поперечному напрямку: 200%
Липкість до основи: більше 3,5 Н/мм;
Липкість до міцної основи (бетон, метал): більше 3,5 Н/мм
Опір проколу мембрани: 480 Н
Водопоглинання через 24 години: 0,14%;
Водопоглинання через 35 днів: 0,16%
Термостійкість: від -20°C до +80°С
Здатність перекривати тріщини: 1,0 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit BT 85 PVC зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, застосування, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика