Каталог

Виробники

Герметизуюча стрічка Ceresit CP 50 Cereplast

Герметизуюча стрічка Ceresit CP 50 Cereplast


4 287,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Герметизуюча стрічка для влаштування широких деформаційних швів

Властивості

  • еластична
  • водонепроникна
  • приймає деформаційні навантаження
  • тріщиностійка

Область застосування

Стрічка Ceresit CP 50 призначена для влаштування деформаційних швів та герметизації примикань будівельних конструкцій, а також для з'єднання швів між різними шарами гідроізоляції. Стрічка ефективна при впливі ґрунтової вологи та води без тиску.

Підготовка основи

Торцеві шви стрічки можна з'єднати за допомогою нагрівання. Поверхні, що з'єднуються, повинні бути сухими і чистими. Частина стрічки над стиком має бути захищена від продавлювання. Для цього шов заповнюють джгутом із спіненого поліетилену з обтисканням 30%, смужками пінополістиролу або поліуретановою піною. Роботи слід виконувати за температури від +5°С до +30°С.

Виконання робіт

Стужку Ceresit CP 50 можна наклеювати за допомогою полімер-цементних композицій Ceresit CR 66, полімерних – Ceresit CE 49, Ceresit CE 50, Ceresit CU 22, Ceresit CL 50, Ceresit CL 51 або бітумно-полімер CP 43.

На підготовлену поверхню конструкції – очищену, висушену (вологість не більше 4% під епоксидні композиції) наносять шар матеріалу з перерахованих вище матеріалів і в нього втоплюють стрічку таким чином, щоб вона утворювала омегоподібну петлю по осі шва. Потім на поверхні стрічки наносять другий шар зазначених композицій.

Примітка

Не використовувати Ceresit CP 50 на обмерзлій поверхні, а також на поверхнях, що піддаються впливу прямих сонячних променів.

Використання стрічки можливе при відносній вологості повітря нижче 80%. Перед заповненням порожнини герметизуючий шар необхідно захистити від пошкодження, наприклад, встановивши відповідний дренажний кахель або інші матеріали. Їх необхідно захистити від продавлювання (наприклад, ґрунтом, що осідає). Уникати тиску зосередженого навантаження або навантаження на тонких краях. Порожнину заповнюють тільки після того, як покриття досить затверділо. Не використовувати зв'язковий ґрунт для заповнення.

Рекомендації

Інформація, наведена в цьому технічному описі, визначає сферу застосування матеріалу та технологію його застосування. Під час роботи з матеріалом слід керуватися нормативними документами виконання гідроізоляційних робіт. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, у сухих прохолодних приміщеннях, не допускаючи заморожування.

Упаковка

Стрічка Ceresit CP 50 поставляється в рулонах довжиною 6 м (ширина 240 мм).

Технічні характеристики

Основа: неткане поліестерне полотно з полімерним покриттям
Максимальна міцність на розрив (DIN EN ISO 527)
подовжня:
169,7 Н
Максимальна міцність на розрив (DIN EN ISO 527) - поперечна: 54,3 Н
Температура експлуатації: від -30°С до +80°С
Водопроникність: водонепроникна при тиску 1,5 МПа протягом 7 днів
Відносне подовження у поперечному із зусиллям 24,7 Н/мм: 25%
Відносне подовження у поперечному напрямку із зусиллям 29,0 Н/мм: 50%
Температура крихкості DIN EN 1876-1: при -30°С тріщини відсутні

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CP 50 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика