Каталог

Виробники

Еластична гідроізоляційна суміш Ceresit CR 66

Еластична гідроізоляційна суміш Ceresit CR 66

Ceresit CR 66 - двокомпонентна еластична гідроізоляційна суміш (компонент А та компонент В).

Докладніше


1 692,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CR 66 – це двокомпонентна еластична гідроізоляційна суміш для внутрішньої та зовнішньої гідроізоляції будівельних конструкцій. Характеризується відмінною водостійкістю, паропроникністю, стійкістю до сольової та лужної корозії, і що важливо в наш час – екологічно безпечна. Двокомпонентна еластична гідроізоляційна суміш Ceresit CR 66 використовується для гідро-захисту, з боку проникнення води: підвалів, цоколів, фундаментів, балконів, басейнів очисних споруд, терас та резервурів для зберігання води. Обов'язково після нанесення гідроізоляційного шару Ceresit CR 66, для захисту його від механічного впливу, зверху лягають міцні матеріали - плитка або полімерцементна штукатурка. Роботи по нанесенню Ceresit CR 65 виконуються при температурі від +5 до +30 С, технічне пересування (при гідроізоляції підлоги та укладання плитки) можливе через 3 доби, остаточні властивості гідроізоляційного шару отримуємо через 28 діб.

Витрата еластичної двокомпонентної гідроізоляції Ceresit CR 65 відбувається в залежності від призначення використання: періодичне зволоження-3,0 кг/м.кв (товщина не менше 2мм), при постійному зволоженні без тиску води-4,0 кг/м.кв(товщина від 2,5мм) та при постійному зволоженні з тиском води до 0,05 МПа – 5,0кг/м.кв(товщина шару-3мм).

Еластична гідроізоляційна суміш Ceresit CR 65 виробляється у вигляді двох компонентів: А(суха суміш у мішках по 17,5 кг) та В(водна дисперсія в каністрах по 5л.).

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика