Каталог

Виробники

Гідроізоляційна суміш із проникаючим ефектом Ceresit CR 90 Crystaliser

Гідроізоляційна суміш із проникаючим ефектом Ceresit CR 90 Crystaliser


765,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Полімерцементна суміш для ущільнення структури матеріалів споруд та будівельних конструкцій

Властивості

 • гідроізоляція суміш із проникаючим ефектом
 • для ущільнення структури бетонів та розчинів
 • застосовується при позитивному та негативному тиску води
 • може застосовуватися з еластичними гідроізоляційними стрічками
 • паропроникна
 • морозостійка
 • економічна у застосуванні
 • наноситься щіткою або шпателем

Область застосування

Ceresit CR 90 застосовується для водо- та вологоізоляції недеформованих, незасолених мінеральних основ.

Ceresit CR 90 забезпечує водонепроникність будівельних конструкцій та споруд двома методами – за рахунок утворення гідроізоляційного шару (забарвлення або штукатурка поверхні) та проникнення в структуру бетону хімічно активних елементів, що сприяють у процесі експлуатації утворювати в порах та мікротріщинах водонерозчинні кристали

>

Принцип дії Ceresit CR 90 заснований на проникненні хімічних активних мінеральних добавок з гідроізоляційного шару під впливом осмотичного тиску в капілярні пори бетону та утворення кристалогідратів у процесі взаємодії із солями кальцію цементного каменю. У процесі взаємодії капілярної вологи із Ceresit CR 90 відбувається ущільнення внутрішньої структури бетону на молекулярно-капілярному рівні. Цей процес з часом призводить до повної закупорки капілярів, припиняючи таким чином проникнення води всередині структури бетону в обох напрямках.

Також Ceresit CR 90 забезпечує додатковий гідрозахист основи, у тому числі гідроізоляцію неактивних мікротріщин.

Ceresit CR 90 застосовується для гідроізоляції балконів, цоколів, підземних частин споруди, включаючи збірні фундаменти, з урахуванням додаткових заходів, пов'язаних із закладенням стиків. Резервуари для технічної та питної води при висоті водяного стовпа 15 м.

Ceresit CR 90 ефективний при гідроізоляції бетонних та залізобетонних конструкцій, як при позитивному, так і негативному тиску води. При гідроізоляції міцної цегляної кладки та штукатурки – лише з боку дії води.

Ceresit CR 90 може застосовуватися в поєднанні з герметизуючими стрічками Ceresit CL 52 , Ceresit CL 53 , Ceresit CL 56 , Ceresit CL 57 для герметизації стиків, примикань, технологічних деформаційних швів та інших місць концентрації напруг. >

Для додаткового зміцнення гідроізоляційного шару можна використовувати флізелінову стрічку.

У разі механічних навантажень, таких як пішохідний рух, гідроізоляційний шар вимагає додаткового захисту – влаштування покриттів підлоги з керамічної плитки на клеючі суміші Ceresit CM або інших облицювальних матеріалів.

На основах, що деформуються, слід застосовувати еластичні гідроізоляційні суміші: Ceresit CR 66 , Ceresit CL 50 , Ceresit CL 51 . Для блокування протікань у стиках та тріщинах застосовуються швидкотвердіючі ремонтні суміші Ceresit CX 1 та Ceresit CX 5.

На терасах і підлогах, що підігріваються, також слід застосовувати еластичну гідроізоляційну суміш Ceresit CR 66 . Ceresit CR 90 сприймає як періодичну дію води, так і постійну під тиском.

Підготовка основи

Ceresit CR 90 наноситься на сухі, міцні основи очищені від речовин, що зменшують зчеплення суміші з основою (жир, олія, оліфа, мастики):

 • бетон класу хв. B 15 (вік понад 3 міс.);
 • цементно-піщані штукатурки завтовшки > 10 мм та стяжки (міцність > 12 MПа, вік понад 28 днів);
 • цегляна кладка, міцність > 6 MПа (вік понад 3 міс.).

Підстава повинна бути гладкою, поглинаючою і пористою. Бруд, неміцні шари, а також залишки фарби, вапняної штукатурки та інших речовин, що зменшують адгезію до основи, слід ретельно видалити.

Зруйновані корозією ділянки слід очистити на глибину до 2 см і заповнити ремонтною сумішшю, глибокі виїмки та нерівності – дрібнозернистим бетоном.

Всі кути слід закруглити розчинною сумішшю Ceresit CN 83 + 3÷4% Ceresit CC 81 з радіусом не менше 4 см, всі гострі кути слід сфрезувати на 3 см. Перед нанесенням Ceresit CR 90 основу слід зволожити.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою холодною водою та інтенсивно перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою (600 об/хв.) або мішалки:

 • для нанесення пензлем – 8,1 л води на 25 кг Ceresit CR 90;
 • для нанесення шпателем – 6,1 л води на 25 кг Ceresit CR 90.

Розчинну суміш слід наносити на вологу. але не мокра основа. Перший шар Ceresit CR 90 наносять пензлем, двома підшарами, перпендикулярно один одному, наступний шар можна наносити пензлем або шпателем. Другий шар наноситься по затверділому, але ще вологому першому шару.

Поверхню слід захищати від швидкого висихання. Пішохідне пересування можливе через 2 дні, але навіть після повного затвердіння поверхню не слід зазнавати інтенсивних механічних навантажень.

Примітка

Не змішувати з іншими речовинами або добавками. Перед закінченням нанесення переконайтеся в тому, що досягнута необхідна товщина. Ceresit CR 90 слід застосовувати в сухих умовах за температури від +5 до +25°C.

Всі викладені вище рекомендації дійсні при температурі +23°C і відносній вологості 55%. В інших умовах час затвердіння може змінитися. Ceresit CR 90 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання розчину в очі слід промити їх водою та звернеться до лікаря.

Зміст хрому VI – менше 2 проміле протягом терміну придатності продукту.

Рекомендації

Свіжонанесений розчин слід зволожувати протягом 24 годин пензлем або методом розпилення. У разі інтенсивного сонячного випромінювання розчин слід зволожувати протягом 3 днів і захищати від прямих сонячних променів. Захищати від дощу протягом 24 годин. Керамічні покриття або штукатурки можна наносити не раніше, ніж через 5 днів. Вплив води можливий через 5 днів.

Ceresit CR 90 стійкий до нейтральних речовин та речовин з лужною реакцією.

Цей технічний опис містить інформацію про сферу застосування та умови нанесення матеріалу, проте в роботі слід керуватися чинною нормативною документацією на пристрій полімерцементної гідроізоляції .

Термін зберігання

До 12 місяців від дати виготовлення у фірмовій герметичній упаковці, у сухих приміщеннях.

Упаковка

Паперові мішки по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: суміш цементів з мінеральними наповнювачами та модифікаторами
Щільність: близько 1,35 кг/дм3
Пропорції змішування при нанесенні пензлем: близько 8,l води на 25 кг
Пропорції змішування при нанесенні шпателем: близько 6,l води на 25 кг
Температура основи: від +5 до +25°C
Життєздатність: до 3 годин
Пішохідний рух: через 2 дні
Адгезія до бетону: > 1,0 MПа

Витрата

Захист від: Товщина шару CR 90 Витрата CR 90 [кг/м2]
вологи 2,0 мм  Близько 3,0
просочування 2,5 мм   Близько 4,0
водяний стовп до 5 м  3,0 мм Близько 5,0
максимальна товщина  5,0 мм Близько 8,0

ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006, груп па Ц.1.Г І1..

Гарантії виробника

Виробник гарантує якість матеріалу, однак не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в умовах, не передбачених цим технічним описом. У разі використання матеріалу в умовах, що не передбачені цим технічним описом, слід самостійно провести пробні нанесення або звернутися за порадою до виробника. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика