Каталог

Виробники

Хімічно стійке гідроізоляційне покриття Ceresit CE 49

Хімічно стійке гідроізоляційне покриття Ceresit CE 49


1 700,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Двокомпонентна епоксидна мастика для влаштування гідроізоляційних покриттів, що експлуатуються в агресивному середовищі

Властивості

  • стійка до впливу агресивного середовища
  • водостійка
  • еластична
  • не містить розчинників
  • зручна та проста у застосуванні
  • безпечна під час експлуатації
  • екологічно безпечна

Область застосування

Епоксидна мастика Ceresit CE 49 призначена для гідроізоляції та захисту основи під плитковими облицюваннями від постійного впливу агресивного середовища (води, кислот, лугів тощо). Ceresit CE 49 застосовується в душових, басейнах глибиною до 10 м, санвузлах, пральних, сирих приміщеннях, на балконах, терасах, фабриках-кухнях, молочних господарствах, на підприємствах паперової, шкіряної, текстильної та хімічної промисловості, а також у приміщеннях виробництва безалкогольних напоїв .

Ceresit CE 49 може наноситися на бетонні, цементно-піщані, асфальтобетонні основи, основи з плитки, деревостружкових плит, розшитої цегляної кладки, а також використовуватися для підлог з підігрівом.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється відповідно до СНіП 2.03.13-88, СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001, а також вказівок цього технічного опису. Основа повинна бути сухою (вологість не більше 4%) та міцною. Перед застосуванням суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі неміцні ділянки та виступи слід видалити. Тріщини та поглиблення крупним планом. Потім вся поверхня покривається шаром ґрунтовки Ceresit CE 50 . Бетонні та цементні основи повинні мати шорстку поверхню, бути витримані не менше 28 діб, поверхню безшовної підлоги з литого асфальту в процесі пристрою слід обробити піском.

Виконання робіт

Ceresit CE 49 складається з двох компонентів: затверджувач (компонент В) та смола (компонент А). Компонент А необхідно змішати з компонентом В у пропорції 1:1 та інтенсивно перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки.

Робочий склад необхідно використовувати протягом 45 хвилин. Приготовлену суміш за допомогою щітки, пензля або валика наносять на ґрунтовану поверхню. Слід наносити два шари завтовшки по 1 мм, причому другий шар наноситься після затвердіння першого (не раніше ніж через 16 годин, але не пізніше 48 годин). Як ґрунтовку використовується Ceresit CE 50 . Якщо поверхня гідроізолюється протягом 1-3 днів після нанесення ґрунтовки, то Ceresit CE 49 укладається безпосередньо по шару ґрунтовки. Якщо наступний гідроізоляційний шар наноситься через 3 доби, попередній шар необхідно обробити прожареним піском фракції 0,2—0,6 мм, а потім видалити надлишки піску з поверхні.

В якості клею для укладання облицювальної плитки по гідроізоляційному шару необхідно використовувати Ceresit CU 22, а як затирку - Ceresit CE 47 або Ceresit CE 48 . Місця примикання конструкцій гідроізолюються за допомогою стрічки Ceresit CL 52 та двох шарів Ceresit CE 49 . Стрічка має бути між шарами.

Незатверділий шар Ceresit CE 49 можна видалити за допомогою уайт-спіриту, а затверділий — лише механічним шляхом.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +10 до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° С та відносній вологості повітря 50%. За інших умов час полімеризації може змінитися. Ceresit CE 49 містить епоксидні сполуки, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання мастики в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Для присипки слід використовувати просушений кварцовий пісок, розмір частинок 0,2-0,6 мм. Після затвердіння гідроізоляційного шару незакріплені частинки піску видаляють (наприклад, пилососом). У разі використання матеріалу з іншою метою слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Термін зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню.

Упаковка

Ceresit CE 49 фасується: компонент А - у відра по 5 кг; компонент В - у відра по 5 кг.

Технічні характеристики

Склад: епоксидна смола
Колір: сірий
Час споживання робочого складу: близько 45 хвилин
Температура основи при застосуванні мастики: від +10 до +30°С
Щільність: 1,3 кг/дм3
Час затвердіння: 16 годин
Адгезія до всіх підстав відповідно до сфери застосування: більше 3 МПа
Відносне подовження під час розриву: близько 45%
Міцність під час розриву: 5,5 МПа
Модуль пружності: близько 280 МПа
Стійкість до агресивного середовища: через 7 діб
Можливість перекриття тріщин: не більше 1,6 мм при товщині шару не менше 2 мм
Витрата : 2,6 кг/м2
на 2 мм товщини шару

Висновок Міністерства охорони здоров'я України
№ 05.03.02-04/54977.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність гідроізоляції Ceresit CE 49 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання мастики, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика