Каталог

Виробники

Гідроізоляційна двокомпонентна мастика Ceresit CL 50

Гідроізоляційна двокомпонентна мастика Ceresit CL 50


1 150,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для гідроізоляції будівельних конструкцій та наклейки плівкової гідроізоляції

Властивості

  • водонепроникна
  • еластична
  • швидкотвердіюча (укладання облицювальної плитки можливе через 2 години)
  • приймає деформації під час розкриття тріщин у конструкціях
  • не містить розчинників
  • екологічно безпечна

Область застосування

Гідроізоляційна двокомпонентна мастика Ceresit CL 50 призначена для гідроізоляції стін та підлог приміщень, що експлуатуються у вологому середовищі (ванні кімнати, душові, санвузли та ін. приміщення цивільного та промислового призначення), з подальшим оздобленням облицювальною плиткою. Може використовуватися як гідроізоляційний шар у підлогах з підігрівом. Ефективна як клею для наклейки гідроізоляційної стрічки Ceresit CL 52 . Для влаштування гідроізоляції зовні будівель на терасах, балконах, тільки з бетонних або цементно-піщаних основ. Не допускається нанесення на старі керамічні покриття, литий асфальт або лакофарбові покриття.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, очищеною від пилу, напливів, масляних плям та ін. речовин, що зменшують адгезію мастики до поверхні. Тріщини в основі необхідно розшити і закласти сумішами Ceresit, марка суміші підбирається в залежності від стану та призначення конструкції. При гідроізоляції цегляної кладки шви повинні бути заповнені врівень з поверхнею. У всіх випадках перед нанесенням шару гідроізоляції поверхня ґрунтується дисперсією Ceresit CT 17, а при гідроізоляції гіпсових та пористих основ грунтовка наноситься у два шари. Вологість гіпсових основ має перевищувати 0,5%, а товщина шару штукатурки чи плити мусить бути щонайменше 15 мм. Гідроізольовані поверхні не повинні бути гладкими, гладкі поверхні необхідно затерти і надати структурі шорсткості.

Виконання робіт

Ceresit CL 50 складається з двох компонентів: — порошкоподібного та плинного пастоподібного. Перед перемішуванням у відро поміщається текучий пастоподібний компонент, а потім додається порошок і за допомогою мішалки, що повільно обертається (близько 400 об/хв), розмішується до однорідного стану. Потім суміш витримується протягом 5 хвилин і знову перемішується. Приготовлена в такий спосіб маса наноситься поверхню з допомогою шпателя. Додавши 2% води (0,2 літра на 10 кг суміші), можна відрегулювати консистенцію, придатну для нанесення жорстким пензлем. Для забезпечення водонепроникності гідроізольованих конструкцій Ceresit CL 50 наноситься в два шари загальною товщиною не менше 0,8 мм. Другий шар гідроізоляції наноситься через 30 хв. після нанесення першого шару. Через 2 години за шаром гідроізоляції можна укладати облицювальні матеріали. При використанні Ceresit CL 50 як клею для стрічки Ceresit CL 52 перший шар наноситься на підготовлену поверхню будівельних конструкцій, потім наклеюється стрічка, після чого по поверхні стрічки із заходом на поверхню будівельних конструкцій наноситься другий шар Ceresit CL 50.

Примітка

Застосування Ceresit CL 50 можливе за температури від +5 до +30°С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° С та відносній вологості повітря 50%. В інших умовах застосування можливе уповільнення або прискорення твердіння Ceresit CL 50 . Не допускається гідроізоляція поверхонь з можливим впливом води з протилежного боку гідроізольованих конструкцій. Порошкоподібний компонент містить цемент і вступає з рідким компонентом у лужну реакцію, тому в процесі виконання робіт необхідно берегти очі та шкіру. При попаданні розчину на шкіру її необхідно ретельно промити водою, у разі попадання в очі – промити водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування Ceresit CL 50 необхідно керуватися чинною нормативною документацією на пристрій мастичної гідроізоляції. У разі використання матеріалу в умовах, не зазначених у технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих умовах 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Гідроізоляційна двокомпонентна мастика Ceresit CL 50 фасується: суха суміш (компонент А) у мішки по 5 кг та полімерна дисперсія (компонент В) у металеві відра по 5 кг. Загальна вага комплекту – 10 кг.

Технічні характеристики

Склад: компонент А: суміш цементів з натуральними мінеральними наповнювачами, компонент B: полімерна дисперсія
Пропорція компонентів для приготування розчину: 1:1
Час плівкоутворення: 5 хвилин
Час висихання 1-го шару: 0,5 години
Час висихання 2-го шару: близько 1,5 години
Температура застосування: від +5°С до +30°С
Час використання розчинної суміші: 90 хвилин
Витрата: 1,2 кг/м2

Висновок Міністерства охорони здоров'я України
№ 05.03.02-03/18076

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність двокомпонентної гідроізоляційної мастики Ceresit CL 50 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика