Каталог

Виробники

Адгезійна емульсія ANSERGLOB EG 62

ANSERGLOB EG 62 як адгезійна емульсія застосовується для створення контактних шарів на щільних, гладких і слабких поверхнях

Докладніше


845,00 грн

518


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

ANSERGLOB EG 62

 

ANSERGLOB EG 62 як ґрунтуюча фарба застосовується для попередньої обробки основ з метою їх зміцнення та збільшення адгезії, а також спрощення виконання робіт з нанесення декоративних штукатурок для консервації штукатурок фасадів на зимовий період. Застосовується на підставах з бетону, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, цегли, на гіпсових поверхнях і т.п., усередині та зовні будівель. Також застосовується у фасадних системах скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.

ANSERGLOB EG 62 як адгезійна емульсія застосовується для створення контактних шарів на щільних, гладких і слабко поглинаючих поверхнях таких, як: бетон, силікатна цегла, а також на поверхнях, які мають нульовий коефіцієнт водопоглинання, таких як: керамограніт, скло, глазурована плитка та ін. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ

 

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням емульсії неміцні ділянки основи необхідно ретельно видалити.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

 

Кварцову ґрунтовку ANSERGLOB EG 62 перед застосуванням слід ретельно перемішати. Ґрунтовка наноситься пензлем або щіткою. Висохла ґрунт-фарба стійка до механічних впливів. Після закінчення робіт, не допускаючи висихання емульсії, руки та інструмент необхідно вимити водою.

ВИТРАТА

 

Витрата емульсії в середньому становить: 02 - 04 л/м².

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика