Каталог

Виробники

Ансерглоб Anserglob ВСХ 39 Клей для прикл. пінопласту

Ансерглоб Anserglob ВСХ 39 Клей для прикл. пінопласту

Клей для приклеювання пінопласту та мінеральної вати.

Докладніше


195,00 грн

520


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Клей ANSERGLOB BCX 39 застосовується для приклеювання пінополістирольних листів та мінераловатних плит до стіни будинку при утепленні стін фасаду мокрим методом.

Анцерглоб ВСХ 39 виробляється в Україні на основі цементної суміші з додаванням клейових та в'яжучих складових для міцного зчеплення пінопласту з основою. Клей можна застосовувати на різних поверхнях: бетон, цегла, пінобетон, цементно-піщана, цементно-вапняна, гіпсова штукатурка та інші основи. Використовувати Ансерглоб ВСХ-39 можна і всередині та зовні будівель, як у житлових так і у виробничих будинках, він абсолютно безпечний і нешкідливий для людей, тварин та екології.

Роботи із застосуванням клею необхідно виконувати за температури від +5°С до +30°

Після приготування клейового складу його слід використовувати протягом 2 годин. Час затвердіння та повного висихання близько 7 діб.

Витрата клею Анцерглоб ВСХ-39 на приклеювання пінопласту 4,5кгм.кв., на приклеювання мінвати 6кгм.кв.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика