Каталог

Виробники

Ансерглоб ВСМ-11 Суміш для кладки блоків, 25 кг

Ансерглоб ВСМ-11 Суміш для кладки блоків, 25 кг

Суміш кладочна ANSERGLOB ВСМ 11 призначена для зведення внутрішніх та зовнішніх стін блоками з поризованої кераміки та теплоізоляційних пористих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д.

Докладніше


145,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Суміш кладочна ANSERGLOB ВСМ 11 призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з поризованої кераміки та теплоізоляційних пористих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д.. За рахунок високої адгезії до основи забезпечує монолітність, високу міцність і жорсткість конструкцій. Наявність у складі суміші теплоізоляційних заповнювачів запобігає утворенню "містків холоду".

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика