Каталог

Виробники

Ансерглоб ВСМ-12 Суміш для кладки блоків, 25 кг

Ансерглоб ВСМ-12 Суміш для кладки блоків, 25 кг

Суміш кладочна ANSERGLOB ВСМ 12 застосовується для зведення стін усередині та зовні будівель блоками з теплоізоляційних пористих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д.

Докладніше


180,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Суміш кладочна ANSERGLOB ВСМ 12 застосовується для зведення стін усередині та зовні будівель блоками з теплоізоляційних пористих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д. Застосовується для приклеювання теплоізоляційних панелей з пористих бетонів до бетонних та цегляних основ. Висока адгезія забезпечує монолітність, високу міцність і жорсткість конструкцій, що зводяться.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика