Каталог

Виробники

Ансерглоб ВСТ-20 Суміш штукатурна стартова сіра, 25 кг

Ансерглоб ВСТ-20 Суміш штукатурна стартова сіра, 25 кг

Штукатурка стартова цементно-вапняна сіра ANSERGLOB ВСТ 20 призначена для виконання основного штукатурного шару, що вирівнює, на міцних недеформованих основах з важкого бетону, шлако- і керамзитобетону, пиляного каменю-черепашника, керамічного і силікатного матеріалу.

Докладніше


154,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Штукатурка стартова цементно-вапняна сіра ANSERGLOB ВСТ 20 призначена для виконання основного вирівнюючого штукатурного шару на міцних недеформованих основах з важкого бетону, шлако- і керамзитобетону, пиляного каменю-черепашника, керамічного та силікатного киць. Суміш штукатурна стартова ANSERGLOB може застосовуватися внутрішніх і зовнішніх робіт, у виробничих та побутових приміщеннях. однорідної маси. Через 5 хв. повторно перемішайте суміш, після чого її можна використовувати протягом 2 годин. Перемішуйте суміш у процесі роботи, щоб вона не загуснула.

Витрата суміші при товщині 1 мм становить середньому 1,6 кг/м кв.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика