Каталог

Виробники

Ансерглоб ВСТ-22 Суміш штукатурна фінішна сіра 25 кг

Ансерглоб ВСТ-22 Суміш штукатурна фінішна сіра 25 кг

Суміш штукатурна фінішна сіра ANSERGLOB ВСТ 22 - дрібнозерниста суха суміш з високою пластичністю призначена для виконання остаточного тонкошарового високоякісного оздоблення на всіх видах мінеральних основ, що не деформуються, а також основах з штукатурного розчину ANSERGLOB BCT 20 або іншого аналогічно.

Докладніше


235,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Суміш штукатурна фінішна сіра ANSERGLOB ВСТ 22 - дрібнозерниста суха суміш з високою пластичністю призначена для виконання остаточного тонкошарового високоякісного оздоблення на всіх видах мінеральних основ, що не деформуються, а також основах з штукатурного розчину ANSERGLOB BCT 20 або іншого аналогічно. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів на поверхні основ глибиною до 5 мм. Суміш штукатурна фінішна сіра ANSERGLOB ВСТ 22 може застосовуватися всередині та зовні будівель, у виробничих та житлових приміщеннях, а також в умовах підвищеної вологості. Рекомендується для обробки фасадів та інтер'єрів із створенням різних фактур.

Товщина штукатурного шару 1,5-5 мм.
Максимальний розмір зерна трохи більше 0,3 мм

Витрата суміші при товщині 1 мм становить середньому 1,4 - 1,5 кг/м².

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика