Каталог

Виробники

Ансерглоб ВСХ-34 Клеюча суміш для керамограніту, 25 кг

Ансерглоб ВСХ-34 Клеюча суміш для керамограніту, 25 кг

Клейова суміш ANSERGLOB BCX 34 призначена для облицювання бетонною плиткою і штучним каменем а також плиткою з водопоглинанням менше 1% (керамограніт).

Докладніше


210,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Суміш клейова ANSERGLOB ВСХ 34 призначена для облицювання бетонних, газбетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних недеформованих поверхонь, монолітних підлог (у тому числі з підігрівом) керамічною, бетонною плиткою та штучним каменем а також плиткою з водою. ), у тому числі підлогових великого формату. Клей можна використовувати всередині та зовні виробничих та житлових будівель, на терасах, балконах.

Товщина клейового шару 2-10 мм

Пропорція суміші 0,24-0,26 л. води/кг

Витрата суміші при товщині 1 мм становить середньому 1,3 кг/м².

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика