Каталог

Виробники

Ансерглоб EG-62 Адгезійна емульсія (грунт-фарба) силіконова 10,0л

Ансерглоб EG-62 Адгезійна емульсія (грунт-фарба) силіконова 10,0л

Адгезійна емульсія (грунт-фарба) силіконова ANSERGLOB EG 62 silicone наноситься як на мінеральні основи, так і органічні з метою збільшення адгезії, зміцнення основи, а також спрощення виконання робіт з нанесення силіконових та мінеральних декоративних штукатурок ANSERGLOB.

Докладніше


994,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Адгезійна емульсія (грунт-фарба) силіконова ANSERGLOB EG 62 silicone наноситься як на мінеральні основи (бетон, цементно-вапняні та цементно-піщані штукатурки, цегла та гіпсові поверхні та ін.), так і органічні основи (ДСП, OSB, фанера). ) з метою збільшення адгезії, зміцнення основи, а також спрощення виконання робіт з нанесення силіконових та мінеральних декоративних штукатурок ANSERGLOB. Також ANSERGLOB EG 62 Silicone застосовується для створення контактних шарів на щільних, гладких і слабко поглинаючих поверхнях (бетон, силікатна цегла та ін.) та поверхнях, які мають нульовий коефіцієнт водопоглинання (керамограніт, скло, глазурована плитка та ін.). Використовується у фасадних системах скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB, у тому числі і для консервації фасадів на зимовий період. Істотно зменшує можливість утворення плям на кольорових силіконових та мінеральних штукатурках. Адгезійну емульсію ANSERGLOB EG 62 silicone можна використовувати для внутрішніх та зовнішніх робіт. Особливо рекомендується для поверхонь, що вимагають хорошої паропроникності та водовідштовхувальних властивостей.

Час висихання 3-6 годин

Щільність 1,55-1,6 г/см³

Витрата емульсії в середньому становить: 02 - 04 л/м².

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика