Каталог

Виробники

Ансерглоб ES-65 Емульсія протигрибкова, 1л.

Ансерглоб ES-65 Емульсія протигрибкова, 1л.

Емульсія ANSERGLOB ES 65 biostop призначена для видалення грибків, лишайників, моху, дріжджів та інших мікроорганізмів, застосовується на мінеральних поверхнях, таких як цементні, вапняні, цементно-вапняні основи, покриття з клейових та емульсійних фарб та ін.

Докладніше


55,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Емульсія ANSERGLOB ES 65 biostop призначена для видалення грибків, лишайників, моху, дріжджів та інших мікроорганізмів, застосовується на мінеральних поверхнях, таких як цементні, вапняні, цементно-вапняні основи, покриття з клейових та емульсійних фарб та ін. є готовим до застосування водним розчином активних речовин, які мають сильно виражену біоцидну дію. Проникаючи глибоко в основу, ANSERGLOB ES 65 biostop знезаражує та дезінфікує поверхню. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. Екологічно безпечна. Чи не змішувати з фарбами на водній основі.

Час висихання 2-4 год
Щільність 1 г/см³

Витрата емульсії в середньому становить від 0,15 до 0,30 л/м².

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика