Каталог

Виробники

Ансерглоб ES-67 Емульсія для видалення висолів, 1л.

Ансерглоб ES-67 Емульсія для видалення висолів, 1л.

Універсальний очисник для видалення з поверхні стін цементних та вапняних нальотів, слідів корозії металу (іржі), висолів та атмосферних забруднень.

Докладніше


81,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Емульсія Anserglob ES-67 – універсальний очищувач використовується для видалення з поверхні стін цементних та вапняних нальотів, слідів корозії металу (іржі), висолів та атмосферних забруднень. Принцип дії заснований на розчиненні солей та різних забруднень за допомогою кислот з подальшим видаленням водою. Застосовується для очищення фасадів з цегли, каменю, штукатурки, бетону від сольових відкладень, що виступають на поверхню в результаті міграції солей із товщі стіни при випаровуванні вологи, атмосферних забруднень та розчинних плям. Застосовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. Бережіть від контакту з металевими виробами.

Щільність 1,05 г/см³

Витрата емульсії в середньому становить: 0,1 – 0,2 л/м²

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика