Каталог

Виробники

Ансерглоб Фарба інтер'єрна акрилова стійка до миття, 14,0 кг.

Ансерглоб Фарба інтер'єрна акрилова стійка до миття, 14,0 кг.

Фарба акрилова інтер'єрна стійка до миття призначена для виконання обробки поверхні стін та стель усередині будівель, приміщень з підвищеною вологістю.

Докладніше


875,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Фарба акрилова інтер'єрна стійка до миття ANSERGLOB призначена для виконання обробки поверхні стін та стель усередині будівель та споруд, у тому числі й приміщень із підвищеною вологістю. Наноситься як на будь-які мінеральні основи (бетон, цегла, цементні та цементно-вапняні штукатурки (вологість менше 4%); гіпсові штукатурки та ГКЛ (вологість менше 1%); і т.д.) так і на органічні основи (фанера, ДВП) , ДСП, OSB, шпалери). Фарба має підвищену стійкість до вологого очищення із застосуванням побутових неабразивних миючих засобів. Допускається багаторазове перефарбовування основи. Фарба акрилова інтер'єрна стійка до миття ANSERGLOB має білий колір та призначена для подальшого тонування за системою COLOR SYSTEM.

Зовнішній вигляд біла матова
Щільність близько 1,5 г/см³
Покриваність близько 150 г/м²

Витрата фарби акрилової інтер'єрної стійка до миття в середньому становить від 0,15 до 0,35 кг/м².

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика