Каталог

Виробники

Ансерглоб Фарба фасадна акрилова, 14,0 кг.

Ансерглоб Фарба фасадна акрилова, 14,0 кг.

Фарба акрилова фасадна ANSERGLOB призначена для виконання обробки поверхні внутрішніх та зовнішніх стін будівель, а також як фінішне покриття у системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB.

Докладніше


1 300,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Фарба акрилова фасадна ANSERGLOB призначена для виконання обробки поверхні внутрішніх та зовнішніх стін будівель, а також як фінішне покриття у системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься як на будь-які мінеральні основи (бетон, цегла, цементні та цементно-вапняні штукатурки (вологість менше 4%); гіпсові штукатурки та ГКЛ (вологість менше 1%); і т.д.) так і на органічні основи (фанера, ДВП) , ДСП, OSB, шпалери). Фарба акрилова фасадна ANSERGLOB призначена для подальшого тонування за системою COLOR SYSTEM. Може бути використана для відновлення покриття на декоративних штукатурках.

Щільність близько 1,55 г/см³
Покриваність близько 150 г/м²

Витрата фарби фасадної акрилової в середньому становить: від 0,15 до 0,35 кг/м2.

База біла – пластмасові відра по 1,4 кг; 4,2 кг; 7,5 кг; 15,0 кг.

База транспарентна (база Т) – пластмасові відра по 4,0 кг; 14 кг.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика