Каталог

Виробники

Декоративна акрилова штукатурка "Короїд" 2.0 мм ANSERGLOB

Декоративна акрилова штукатурка "Короїд" 2.0 мм ANSERGLOB

Декоративна акрилова штукатурка ANSERGLOB з короїдною структурою та грануляцією зерна 2,0 мм - 2,5 мм призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття у системі скріпленої теплоізоляції ANSERGL.

Докладніше


1 580,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Декоративна акрилова штукатурка ANSERGLOB з короїдною структурою та грануляцією зерна 2,0 мм - 2,5 мм призначена для виконання декоративного, тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції. Наноситься на будь-які мінеральні основи, такі як цементно-піщані та цементно-вапняні штукатурки (вік 28 діб, вологість менше 4%); гіпсові штукатурки (вологість не більше 1%); бетонні основи (вік 3 місяці, вологість менше ніж 4%) і т.д. Не рекомендується використовувати на цоколі будівлі.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

 

Товщина штукатурного шару 2,0 мм; 2.5 мм
Щільність 1,6 г/см³
Час утворення поверхневої плівки через 15 хвилин
Адгезія до основи не менше 0,5 МПа
Набуття стійкості до впливу дощових опадів через 24 години
Паропроникність не менше 0,02 мг/м год Па
Температура основи від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -30°С до +80°С

 

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням штукатурки неміцні ділянки основи потрібно ретельно видалити. Нерівності основи необхідно вирівняти штукатурною сумішшю ANSERGLOB BCT 20 або сумішшю шпаклювальної фінішної ANSERGLOB BCT 25. Міцні і щільні цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки, бетонні основи перед нанесенням штукатурки основи EGES-OB. і цементно-піщаних штукатурок необхідно попередньо загрунтувати однією з глибокопроникних грунтовок ANSERGLOB, а потім нанести емульсію адгезійну ANSERGLOB EG 62 (Quartz grunt) і витримати до повного висихання. Малярні покриття з клейових і вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню загрунтувати ANSERGLOB EG 62. Покриття з масляних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхню обробити адгезійною емульсією менше 4 – 6 годин. Адгезійну емульсію ANSERGLOB EG 62 (Quartz grunt) рекомендується застосовувати у кольорі, наближеному до кольору штукатурки.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Вміст ємності ретельно перемішати. Залежно від умов застосування консистенцію суміші можна змінити, додавши невелику кількість чистої води (не більше 100 мл на 25 кг маси), і знову перемішати. Забороняється використання ємностей і інструментів, що іржавіють. Штукатурка наноситься на основу за допомогою терки із нержавіючої сталі, яку тримають під кутом 60 градусів до поверхні. Через 2 - 5 хвилин, коли розчин перестане прилипати до інструменту, штукатурці надають фактуру за допомогою терки. При виконанні робіт із формування фактури інструмент необхідно тримати паралельно поверхні. Залежно від швидкості, інтенсивності та напрямку руху пластикової терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові та перехресні борозни. Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись правила "мокрі на мокре", не допускаючи висихання затертих шарів до нанесення чергових. У разі перерви у роботі приклеїти липку стрічку вздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести штукатурку із заходом на стрічку та надати їй бажаної фактури. Після цього стрічку відразу видалити разом із залишками свіжої штукатурки. Свіжоукладену суміш необхідно оберігати від дощу, перегріву та потрапляння прямих сонячних променів.

ВИТРАТА

Витрата штукатурки в середньому становить: 2,0 мм - 2,6 кг/м²;
2,5 мм - 3,1 кг/м²

ПРИМІТКА

Для ідентичності кольору на фасаді рекомендується використовувати продукцію однієї партії, воду з одного джерела та в тому самому кількості на обсяг. Нанесену на поверхню штукатурку необхідно захищати протягом 3 днів від опадів. Роботи слід виконувати за температури від +5°С до +30°С. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°З відносної вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання емульсії може змінюватись. При виконанні робіт фасад потрібно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).

УПАКОВКА

Пластмасові відра по 25 кг.


сайт виробника: http://anserglob.com.ua 

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика