Каталог

Виробники

Штукатурка декоративна силіконова "камінцева" 1.5 мм ANSERGLOB

Штукатурка декоративна силіконова "камінцева" 1.5 мм ANSERGLOB

Декоративна силіконова штукатурка ANSERGLOB з камінцевою структурою та грануляцією зерна 1,5; 2,0 мм призначена для виконання декоративного тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне декоративне покриття у системах скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB

Докладніше


1 990,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Штукатурка силіконова «камінцева» ANSERGLOB

Декоративна силіконова штукатурка ANSERGLOB з камінцевою структурою та грануляцією зерна 1,5; 2,0 мм призначена для виконання декоративного тонкошарового оштукатурювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також фінішне декоративне покриття в системах скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься на будь-які мінеральні основи, такі як цементно-піщані та цементно-вапняні штукатурки (вік 28 діб, вологість менше 4%); гіпсові штукатурки (вологість не більше 1%); бетонні основи (вік 3 місяці, вологість менше 4%) і т.д.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

 

Товщина штукатурного шару 1,5 мм; 2,0 мм
Щільність 1,6 г/см³
Час утворення поверхневої плівки 10-15 хвилин
Адгезія до основи не менше 0,5 МПа
Набуття стійкості до впливу дощових опадів через 24 години
Паропроникність не менше 0,05 мг/м.год.Па
Температура основи від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -30°С до +80°С

 

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням штукатурки неміцні ділянки основи потрібно ретельно видалити. Нерівності та поглиблення заповнити розчином ANSERGLOB BCT 20 або сумішшю фінішної шпаклювальної ANSERGLOB ВСТ 25. Міцні та щільні цементно-піщані та цементно-вапняні штукатурки, бетонні основи перед нанесенням штукатурки попередньо обробляються ANSERGLlicoEG EG. Гіпсові основи і основи з цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок, що сильно вбирають, необхідно попередньо загрунтувати однією з глибокопроникних грунтовок, а потім нанести адгезійну емульсію ANSERGLOB EG 62 Silicone і витримати до повного висихання. Малярні покриття з клейових та вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню загрунтувати ANSERGLOB EG 62 Silicone. Покриття з масляних та полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхню обробити ґрунтовкою ANSERGLOB EG 62 Silicone та витримати не менше 4-6 годин.

Адгезійну емульсію ANSERGLOB EG 62 Silicone рекомендується застосовувати у кольорі, наближеному до кольору штукатурки.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Вміст ємності ретельно перемішати. Залежно від умов застосування консистенцію суміші можна змінити, додавши невелику кількість чистої води (не більше 100 мл на 25 кг маси), і знову перемішати. Забороняється використання ємностей і інструментів, що іржавіють. Штукатурка наноситься на основу за допомогою терки із нержавіючої сталі, яку тримають під кутом 60 градусів до поверхні. Через 2 - 5 хвилин, коли розчин перестане прилипати до інструменту, штукатурці надають фактуру за допомогою терки. При виконанні робіт із формування фактури інструмент необхідно тримати паралельно поверхні. Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись правила «мокре на мокре», не допускаючи висихання затертих шарів до нанесення чергових. У разі перерви у роботі приклеїти липку стрічку вздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести штукатурку із заходом на стрічку та надати їй бажаної фактури. Після цього стрічку відразу видалити разом із залишками свіжої штукатурки.

ВИТРАТА

Витрата штукатурки в середньому становить: 1,5 мм - 2,5 кг/м²;
2,0 мм - 3,0 кг/м²;

ПРИМІТКА

Для ідентичності кольору на фасаді рекомендується використовувати продукцію однієї партії, воду з одного джерела та в тому самому кількості на обсяг. Нанесену на поверхню штукатурку необхідно захищати протягом 3 днів від опадів. Роботи слід виконувати за температури від +5°С до +30°С. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°З відносної вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання штукатурки може змінюватись.

Під час виконання робіт фасад потрібно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).

УПАКОВКА

Пластмасове відро по 25 кг.


сайт виробника: http://anserglob.com.ua   

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика