Каталог

Виробники

Фарба структурна акрилова 7.5 кг

Фарба структурна акрилова 7.5 кг

Фарба структурна акрилова ANSERGLOB призначена для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхні як внутрішніх, так і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системах теплоізоляції скріпленої ANSERGLOB

Докладніше


443,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Фарба структурна ANSERGLOB

Фарба структурна акрилова ANSERGLOB призначена для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхні як внутрішніх, так і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системах скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься на будь-які мінеральні основи (цементні, цементно-вапняні, гіпсові штукатурки тощо) та органічні основи (полістирольні плити, фанера, ДВП, ДСП, OSB).

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

 

Щільність 1,6 г/см³
Час утворення поверхневої плівки через 15 хвилин
Адгезія до основи не менше 0,5 МПа
Набуття стійкості до впливу дощових опадів через 24 години
Паропроникність не менше 0,03 мг/м год Па
Температура основи від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -30°С до +80°С

 

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням штукатурки неміцні ділянки основи потрібно ретельно видалити. Нерівності та поглиблення заповнити розчином ANSERGLOB BCT 20 або ВСТ 22.

Зовні будівель.

Міцні та щільні цементно-піщані та цементно-вапняні штукатурки ("вік" не менше 14 діб), бетонні основи ("вік" не менше 3 місяців, вологість 4%), міцна безшовна цегляна кладка ("вік" не менше 28 діб) перед нанесенням штукатурки попередньо обробляються ANSERGLOB EG 60. Неміцні основи, а також підстави з високою здатністю, що вбирає, попередньо необхідно обробити грунтовкою ANSERGLOB EG 60. 

Всередині будівель.

Гіпсові основи вологістю менше 1% і основи з сильно поглинаючих цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок необхідно попередньо загрунтувати грунтовкою ANSERGLOB EG 60. Малярні покриття з клейових та вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню загрунтувати ANSERGL. масляних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхню обробити ґрунтовкою ANSERGLOB EG 60. Фарба структурна акрилова наноситься не раніше ніж через 4 години після ґрунтування.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Фарбу структурну акрилову ANSERGLOB перед застосуванням ретельно перемішати. Фарба наноситься одним або двома шарами за допомогою валика (повсть, поролон). Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно дотримуючись правила мокре на мокре. У разі перерви у роботі приклеїти липку стрічку вздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести фарбу із заходом на стрічку, після чого стрічку видалити разом із залишками фарби. Висохла фарба є стійкою до механічних впливів. Після закінчення робіт, не допускаючи висихання фарби, інструмент необхідно вимити водою.

ВИТРАТА

Витрата структурної фарби в середньому становить: 0,7 кг/м².

ПРИМІТКА

Роботи слід виконувати при температурі від +5°С до +30°С. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°З відносної вологості повітря 60%. В інших умовах час окорковання, схоплювання та затвердіння може змінитися. Для ідентичності кольорів на фасаді рекомендується використовувати продукцію однієї партії. Під час виконання робіт поверхню необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).

УПАКОВКА

Пластмасові відра по 7,5 кг та 15 кг.


сайт виробника: http://anserglob.com.ua   

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика