Каталог

Виробники

Фарба силіконова фасадна 14 кг.

Фарба силіконова фасадна 14 кг.

Фарба силіконова фасадна ANSERGLOB призначена для виконання обробки поверхні внутрішніх та зовнішніх стін будівель, а також як фінішне покриття у системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB

Докладніше


1 250,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Фарба силіконова фасадна ANSERGLOB

Фарба силіконова фасадна ANSERGLOB призначена для виконання обробки поверхні внутрішніх та зовнішніх стін будівель, а також як фінішне покриття в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься як на будь-які мінеральні основи (бетон, цегла, цементні та цементно-вапняні штукатурки (вологість менше 4%); гіпсові штукатурки та ГКЛ (вологість менше 1%); і т.д.) так і на органічні основи (фанера, ДВП) , ДСП, OSB, шпалери). Фарба силіконова фасадна ANSERGLOB має білий колір та призначена для подальшого тонування за системою COLOR SYSTEM. Може бути використана для відновлення покриття на декоративних штукатурках. Особливо рекомендується для поверхонь, які потребують гарної паропоникності та водовідштовхувальних властивостей.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

 

Зовнішній вигляд біла матова
Щільність близько 1,5 г/см³
Укриваність близько 150 г/м²
Час нанесення наступного шару 4-6 годин
Опір дифузії водяної пари, Sd не більше 0,025 м
Коефіцієнт водопоглинання не більше 0,1 кг/г/м2година0,5
Набуття стійкості до впливу дощових опадів 12 годин
Температура основи від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -30°С до +80°С

 

ПІДГОТОВКА ПІДСТАВИ

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням фарби неміцні ділянки основи потрібно ретельно видалити. Тріщини в основі розшиваються і зашпаровуються за допомогою одного з матеріалів ANSERGLOB (наприклад, невеликі тріщини можна зашпаклювати ANSERGLOB ВСТ 25 або ВСТ 27).

Міцні мінеральні основи, такі як цегляна кладка, бетонні основи, цементно-піщані та цементно-вапняні штукатурки, гіпсові штукатурки та ГКЛ, дерев'яні поверхні обробити глибокопроникною грунтуючою емульсією ANSERGLOB. Неміцні мінеральні основи необхідно очистити до міцного шару. Поверхні, на яких знаходяться фарби на органічній основі, очистити від фарби, зашкурити і потім прогрунтувати однією з глибокопроникних емульсій ANSERGLOB. Фарба силіконова фасадна наноситься не раніше ніж через 4 години після ґрунтування.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Фарбу силіконову фасадну ANSERGLOB перед застосуванням слід ретельно перемішати. Фарба наноситься за один або два шари за допомогою пензля, щітки або валика (повсть, поролон). Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно дотримуючись правила мокре на мокре. У деяких випадках для нанесення першого шару фарбу можна розбавити водою (не більше 5% маси фарби). Для другого шару розбавляти фарбу не рекомендується. Залежно від температурно-влажностных умов другий шар наносити через 4-6 годин, після нанесення першого. Висохла фарба стійка до механічних впливів. Після закінчення робіт, не допускаючи висихання фарби, інструмент необхідно вимити водою.

ВИТРАТА

Витрата фарби силіконової фасадної в середньому становить від 0,15 до 0,35 кг/м².

ПРИМІТКА

Роботи слід виконувати при температурі від +5°С до +30°С. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°З відносної вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінюватись. При виконанні робіт поверхню необхідно захищати від потрапляння прямих сонячних променів, також підвищеної вологості (дощу, туману). Не наносити на поверхні, що обігріваються!

УПАКОВКА

Пластмасове відро по 15 кг.


сайт виробника: http://anserglob.com.ua   

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика