Каталог

Виробники

Акрилова штукатурка Бауміт GranoporTop короїд

Акрилова штукатурка Бауміт GranoporTop короїд


1 998,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Акрилова штукатурка Бауміт Гранопор Топ (Baumit GranoporTop)

Готова штукатурна суміш, тонкошарова, зі структурою короїд (імітація кори дерева) для внутрішніх та зовнішніх робіт, нанесення тільки вручну за допомогою шпателя. Є фінішним шаром при утепленні фасаду пінопластом, не підходить для обробки стін при утепленні мінеральною ватою, оскільки не є паропроникною та дихаючою штукатуркою.

Штукатурка наноситься на бетонні основи, мінеральні штукатурки, пофарбовані та зачищені від старої фарби поверхні.

Не залежно від того, якою буде основа, вона має бути чистою, сухою, прогрунтованою ґрунтовкою Бауміт (Baumit UniPrimer). Після нанесення ґрунтовки роботи з оштукатурювання поверхні починати не раніше ніж через 24 години.

Не підходить для нанесення на

  • вапняні штукатурки
  • полімерцементні склади, що вирівнюють, у системі утеплення із застосуванням мінеральної вати
  • полімерні матеріали та смоли
  • лакові покриття, масляні, клейові, вапняні фарби


Перед нанесенням акрилову штукатурку Бауміт Гранопор Топ  необхідно добре перемішати за допомогою міксера на невеликій швидкості рухами знизу вгору. Колірувати штукатурку можна тільки професійними барвниками тієї ж ТМ, що і сама штукатурка на машині для фарбування.


Акрилова штукатурка наноситься шпателем з нержавіючої сталі, товщина шару повинна бути не більше товщини зерна, після вона затирається пластмасовою теркою.
Наносити рівномірно без перерв. Роботи слід проводити при температурі нижче +5 і не допускати потрапляння прямих сонячних променів. Захищати фасад від вітру та дощу сіткою для лісів. Не дотримання цих правил можуть призвести до відшарування штукатурки або вплинути на різнотонність відтінків від основного кольору при висиханні, за що виробник не несе відповідальності.

Витрата;

Штукатурка баранчик 1,5 К
Витрата: близько 2,5 кг/м2
Вихід: близько 12 м2/відро
Штукатурка баранчик 2 К
Витрата: близько 3,2 кг/м?
Вихід: близько 9,3 м/ відро
Штукатурка баранчиків 3 К
Витрата: близько 4,1 кг/м
Вихід: близько 7,3м/ цебро
Штукатурка короїд 2 R
Витрата: близько 2,8 кг/м
Вихід: близько 10,7 м?/відро
Штукатурка короїд 3 R
Витрата: близько 3,9кг/м
Вихід: близько 7, 7 м/відро 52,50/відро

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика