Каталог

Виробники

Master-Стоунфікс

Master-Стоунфікс

Майстер-стоунфікс (Master-Stonefix) - клей для плитки, природного каменю та мозаїки. Придатний і для внутрішнього, і зовнішнього застосування.

Матеріал еластичний, завдяки чому може витримувати перепади температур як узимку, так і влітку. Застосовується в основному для зовнішніх робіт з приклеювання декоративного каменю (напрієр, пісковика) на фасади та цокольну частину.

Докладніше


225,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Область застосування

Застосовується плитковий клей для обробки внутрішніх та зовнішніх поверхонь природним та штучним каменем, плиткою, мозаїкою.

Можливо застосування для покриття одного шару плитки іншим.

Властивості:

  • сильна фіксація,
  • високий ступінь адгезії,
  • вологостійкість,
  • морозостійкість,
  • безпека застосування,
  •  екологічність.

Підготовка до роботи

Підстава повинна бути сухою і чистою. Неміцні ділянки повинні бути заздалегідь зашпакльовані, прогрунтовані та, за необхідності, знезаражені. Виконання робіт Суміш Майстер Стоунфікс підлягає замішенню в чистій воді. Переважно низькочастотне механічне перемішування дрилем. Суміш перемішують у два прийоми з інтервалом 5 хвилин. Готова суміш придатна для використання протягом 3 годин. Якщо температура довкілля висока, суміш рекомендується періодично перемішувати в міру використання. На основу наноситься тонкий шар клею для плитки, після чого використовують зубчастий шпатель розміру, що відповідає плитці. Оздоблювальний матеріал із зусиллям прикладають до основи. Додаткові засоби фіксації не потрібні. Наступні роботи можна розпочати через 24 години.

Технічна характеристика.

Витрата для приготування суміші, л/кг суміші  0,21-0,22
Морозостійкість  до 50 циклів
Температура основи +5проС-+35проС
Температура використання -50проС-+70проС

 

Умови зберігання

У сухому приміщенні в упаковці виробника суміш зберігається протягом 12 місяців з дати випуску.

Упаковка

Суміш Майстер-Стоунфікс випускається в упаковці по 25 кг.

 

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика