Каталог

Виробники

Майстер Плітопол клей для облицювання теплої підлоги, 25 кг.

Майстер Плітопол клей для облицювання теплої підлоги, 25 кг.

Суха будівельна суміш на цементній основі, модифікована полімерними добавками «Master Plitopol», використовується для облицювання кам'яною та керамічною плиткою підлоги зовні та всередині приміщень.

Докладніше


123,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Суха будівельна суміш «Master Plitopol» призначена для облицювання керамічною та кам'яною плиткою для підлоги на мінеральній основі зовні та всередині приміщень. Також може використовуватись на балконах, терасах, на старих керамічних кладках. Розтікання розчину дає можливість максимально заповнювати під плиткою для облицювання підлог, яка має великий розмір. Розчин «Master Plitopol» має високу адгезію до плит із водопоглинанням менше 3%. Рекомендовано для облицювання теплої підлоги.

Витрата розчину, залежно від стану основи та товщини шва: від 1,9 кг на 1м2, при товщині кулі 1мм.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика