Каталог

Виробники

Водно-дисперсійна ґрунтовка для пристрою безперервного струмопровідного шару Thomsit R 762

Водно-дисперсійна ґрунтовка для пристрою безперервного струмопровідного шару Thomsit R 762


2 760,69 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Грунтовка Thomsit R 762 призначена для пристрою безперервного струмопровідного шару на підставах з різною поглинаючою здатністю.

Грунтовка Thomsit R 762 використовується при укладанні струмопровідних підлогових покриттів.

Потрібна електропровідність підлоги досягається при використанні грунтовки Thomsit R 762 у поєднанні з відповідними струмопровідними клеями:

  • Thomsit K 112 – для ПВХ та каучукових покриттів;
  • Thomsit T 412 – для текстильних покриттів;
  • Thomsit L 262 – для натурального лінолеуму.

Завдяки чудовій електропровідності, шар із ґрунтовки ThomsitR 762 замінює сітку з мідних стрічок при укладанні струмопровідних підлогових покриттів.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. клею до основи (мастик, клеїв, масел тощо). Основу слід ретельно очистити від пилу за допомогою пилососа.

Вологість основи не повинна перевищувати:

  • 3% CM – для бетонних основ;
  •  2% CM – для цементно-піщаних стяжок.

При необхідності, перед укладанням підлогових покриттів основу вирівнюють відповідною сумішшю Thomsit, що вирівнює.

Виконання робіт

Грунтовку Thomsit R 762 наносять на підготовлену основу суцільним рівномірним шаром за допомогою дрібнопористого поролонового валика.

Час повного висихання ґрунтовки в нормальних умовах становить приблизно 12 годин.

Пристрій заземлення.

Безперервний шар грунтовки Thomsit R 762 повністю замінює сітку з мідних стрічок, забезпечуючи ефективне відведення електричного заряду з поверхні підлоги, проте невелика кількість мідної стрічки все ж таки необхідна для з'єднання обробленої грунтовкою поверхні із заземлюючим контуром. При цьому витрата мідної стрічки становить приблизно 1 п. м на кожні 30 м2 площі підлоги.

Мідну стрічку приклеюють до основи, попередньо покритої ґрунтовкою Thomsit R 762 , за допомогою струмопровідного клею Thomsit, який буде застосований для укладання покриття для підлоги. Кінець мідної стрічки залишають виведеним за межі покриття для подальшого з'єднання із заземлюючим контуром. З'єднання із заземлюючим контуром рекомендується виконувати не раніше ніж через 12 годин після укладання покриття для підлоги. Свіжі забруднення ґрунтовкою легко змиваються водою. Висохлу ґрунтовку можна видалити тільки механічно.

Технічні характеристики

 

Склад Thomsit R 762 : водна дисперсія акрилових кополімерів
з струмопровідними добавками
Щільність: бл. 1,0 кг/л
Колір: чорний
Фізичний стан: рідина
pH-значення: бл. 8
Час висихання: бл. 12 годин
Температура транспортування та зберігання: від 0°C до +35°C
Температура застосування: від +15°C до +30°C
Температура експлуатації: до +50°C
Електричний опір: не більше 3 x 105 Ом
Витрата Thomsit R 762: 100-150 г/м

Примітка

Грунтовку Thomsit R 762 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього повітря не нижче +15°C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі вищевикладені рекомендації правильні при температурі +23°C та відносній вологості повітря 55%. Час висихання грунтовки залежить від температури, вологості та пористості основи.

Перед укладанням підлогових покриттів на стяжки, що обігріваються, підігрів повинен працювати не менше 10 днів. У період нанесення та висихання ґрунтовки температура основи повинна підтримуватися на рівні +18°C. Температура повинна зберігатися на цьому рівні як мінімум протягом 3 днів після укладання покриття.

Грунтовку Thomsit R 762 не слід змішувати з іншими матеріалами!

Залишки ґрунтовки не можна зливати в каналізацію!

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових струмопровідних покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих прохолодних приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Грунтовка Thomsit R 762 поставляється у пластикових каністрах по 10 кг.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit R 762 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика